خدمات ما

مشاوره رایگان

ريشه واژه مشاوره
معنای واژگانی آن، مشورت کردنو اقدام به تشکیل شورا و مشورت با دیگران است مشاوره دارای ابعاد و انواع بسیار و گسترده‌ای است؛ به طور عمومی‌مشاوره تخصصی از رشته ها و مهارت های زیر مجموعه است.
برخی ابعاد مشاوره عبارتند از:
طراحی ، چاپ ، نوع جنس چاپی ، خدمات طراحی
وظیفهٔ مشاور به عنوان شخصی که داری مهارتهای علمی در زمینه طراحی و چاپ است، یاری رساندن و ارائهٔ راه حل به مراجع دربار‌‌‌هٔ مشکلاتی است که مراجع در طراحی و چاپ ، نوع جنس و دیگر امور خود مطرح می‌کند.

رشتهٔ دانشگاهی مشاوره، در ایران، دارای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتراست.
از نظر واژه شناسي، مشاوره به مجموعه فعاليت‌هايي اطلاق مي‌شود كه در جريان آن، فردي را در غلبه بر مشكلات تحصیلی شغلی و خانوادگی اش ياري مي‌دهند.

طراحی

برای رسیدن به جواب سوال بالا، تنها خواندن این مطلب تمام جوانب مختلف این حوزه هنری را برای شما آشکار نمی‌کند چون مبحث بسیار گسترده‌ای است ولی می‌توانید یک دیدگاه کلی به دست آورید؛ یعنی با بعد کوچکی از دنیای گرافیک به خوبی آشنا شوید. رسیدن به نتایج و بررسی‌های بیشتر درباره این موضوع، نیازمند مطالعات کافی و تحقیق یا حتی تمرین در این حوزه است. در ابتدا، باید یک تعریف مناسب درباره گرافیک داشته باشید.

واژه گرافیک در اصل از یک کلمه یونانی به نام گرافیکوس به دست آمده و براساس معنی این کلمه یونانی؛ گرافیک، نمایشی از محتوای بصری روی یک سطح است. این سطح می‌تواند هر چیزی باشد مانند دیوار، کاغذ، صفحه نمایش کامپیوتر یا حتی سنگ و دیواره غارها که در گذشته انسان نخستین روی آن طراحی می‌کرد. بنابراین، نقاشی‌های انسان‌های اولیه روی دیوار غارها از اولین نمونه‌های طراحی گرافیک به شمار می‌رود. در آن زمان، مردم به کمک نمادها و خطوط مختلف در صدد انتقال پیام و روایت یک داستان بودند و امروزه هم براساس چنین هدفی از طراحی گرافیک یا Graphic Design استفاده می‌شود.

چاپ

این مجموعه با توانایی چاپ دورو و همچنین به روز ترین دستگاه های چاپ خدمات را آسان ، سریع به دست شما می رساند.

 • چاپ طلا به صورت سرد و گرم
 • چاپ نقره به صورت سرد و گرم
 • چاپ انواع فویل ها به صورت گرم
 • انواع یووی برجسته
 • سلفون مات و براق
 • چاپ افست یا لیتوگرافی
 • چاپ دیجیتال
 • چاپ اسکرین

خدمات نهایی

 • دایکات و قالب روتاری
 • اسلیت (برش)
 • سلفون کشی

بسته بندی

 جزء ضروری یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. علم طراحی بسته‌بندی؛ دانش، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و به‌کارگیری آن است به گونه‌ای که از سویی کمترین آزار در هنگام تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط‌ زیست وارد گردد.

بسته‌بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته‌ها می‌شود. بسته‌بندی به‌طور بسیار جامعی بر زندگی سایه افکنده‌است، به‌ طوری‌ که در اطراف خود آن را مشاهده می‌کنیم. از اقلام مواد غذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمی همه با بسته‌بندی مرتبط هستند.وظیفه اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است. بسته‌بندی با برچسب‌های استاندارد این امکان را می‌دهد تا متوجه شویم چه گونه محصولی درون بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است. سازمان جهانی استاندارد (ISO) و سازمان‌های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گام‌های مهمی در تدوین استانداردهای بسته‌بندی و مشخصات فنی آن برداشته‌اند. طراحی بسته‌بندی شامل طراحی فیزیک بسته‌بندی و گرافیک آن است.

ارسال سریع

ارسال کالا در هر مجموعه ای  باید بدون نقص و بسیار سریع با کیفیت باشد شرکت مجموع از بهترین دستگاه ها و نیروهای متخصص را در اختیار دارد. تا در زمینه طراحی و چاپ و ارسال در کمترین زمان ممکن را فراهم کرد در ارسال با بهترین نوع خدمت از ماشین های به روز و تکنولوژی های جدید استفاد شد تا در کمترین زمان و با دقت به دست مشتریان  خود می رساند