چاپ آشنا برچسب

لیبل امنیتی اثرگذار

لیبل امنیتی اثرگذار برچسب ها و مهرهای امنیتی در برابر تقلب در محصول

امنیت فیزیکی محصول به ویژگی های امنیتی اشاره دارد که مستقیماً در محصول یا بسته بندی آن گنجانده شده است. با حفاظت از دستکاری (نشان دهنده باز کردن قبلی) شروع می شود و

با مجموعه گسترده ای از فناوری های پیچیده احراز هویت ادامه می یابد.

حفاظت از دستکاری پیشگام در توسعه و تولید برچسب های امنیتی است. به عنوان مبنایی که هر فناوری دیگری بر آن تکیه دارد، حفاظت از دستکاری مؤثر چالش اصلی است 

هر فناوری احراز هویت بدون حفاظت از دستکاری بی فایده است.

فرض کنید یک کد متغیر روی بسته بندی خود قرار داده اید تا تأیید محصول را فعال کنید. بدون حفاظت از دستکاری مناسب، کد را می توان به راحتی به یک محصول تقلبی منتقل کرد و سیستم تأیید هیچ هدفی ندارد.

این نمی تواند با Securikett SecurityLabels اتفاق بیفتد. Securikett با فناوری اختصاصی نوآورانه خود، پیشرو در زمینه حفاظت از دستکاری است. احراز هویت

احراز هویت مطمئن و بدون ابهام مبنایی برای تمایز کالاهای اصلی از محصولات تقلبی است. اساساً، ویژگی‌های احراز هویت را می‌توان بر اساس سطحی که در آن کار می‌کنند متمایز کرد:

احراز هویت آشکار: ویژگی‌های احراز هویت آشکار با چشم غیرمسلح قابل تشخیص و تأیید است و احراز هویت قابل اعتماد را برای بیشترین تعداد ممکن از افراد، از جمله مشتریان نهایی ممکن می‌سازد.

تنها چیزی که لازم است این است که این ویژگی به درستی ارتباط برقرار کند. احتمالاً شناخته‌شده‌ترین ویژگی‌ها در این دسته دستگاه‌های دیجیتالی متغیر نوری

لیبل امنیتی                                                                                         

چاپ لیبل امنیتی       

لیبل حرارتی امنیتی

لیبل امنیتی اموال

برچسب امنیتی ارزان

لیبل های voidچاپ آشنا برچسب

 که اغلب به‌طور ساده به عنوان نوعی هولوگرام شناخته می‌شوند. از آنجایی که هیچ چیز دیگری به اندازه هولوگرام ها امنیت را نشان نمی دهد، آنها به عنوان شکل کلاسیک امنیت در نظر گرفته می شوند.

احراز هویت مخفی: همانطور که از نامشان پیداست، ویژگی های احراز هویت پنهان در نگاه اول قابل تشخیص نیستند. برای تأیید آنها، باید دقیقاً بدانید که به دنبال چه چیزی هستید.

در برخی موارد نمی توان آنها را بدون استفاده از وسایل کمک مصنوعی مانند ذره بین بررسی کرد. نمونه‌های کلاسیک ویژگی‌های مخفی شامل ریزمتن، اطلاعات پنهان و جوهر فلورسنت است.

احراز هویت قانونی: ویژگی های احراز هویت قانونی بالاترین سطح عدم ابهام را ارائه می دهند، اما فقط با کمک های مصنوعی خاص یا در آزمایشگاه قابل بررسی هستند.

بنابراین تأیید فقط برای گروه محدودی از بازرسان آموزش دیده و مجهز امکان پذیر است. در بیشتر موارد، ویژگی‌های احراز هویت قانونی، نشانگرهای شیمیایی هستند که به آنها برچسب‌ها گفته می‌شود.

جعبه ابزار SECURIKETT® ویژگی های احراز هویت را برای هر 3 سطح به شما ارائه می دهد. اینها البته می توانند با یکدیگر ترکیب شوند تا انواع مختلف احراز هویت را برای گروه های هدف مختلف در یک برچسب امنیتی ارائه دهند.

زمینه: درخواست ها (به عنوان مثال خواندن، پرس و جو، محرک های پیام)  زمینه درخواست را با استفاده از purposeOfUse و compartment/clearance توصیف می کند.

لیبل امنیتی خام

درخواست ممکن است بالاترین محرمانگی مورد نظر را اعلام کند. بعید است در یک درخواست اظهار حساسیت یا صداقت مشاهده شود.

همچنین بعید است که تعهدات در یک درخواست مشاهده شود.  داده های متا: همه منابع دارای یک عنصر meta.security برای نگهداری توضیحات (متا)

در مورد داده های مربوط به حریم خصوصی و خطر امنیتی هستند.  بنابراین داده ها ممکن است با محرمانه بودن، حساسیت و یکپارچگی برچسب گذاری شوند.

داده ها ممکن است با نشانه زمینه مجموعه با استفاده از compartment یا purposeOfUse برچسب گذاری شوند. داده ها معمولاً با Refrain یا Obligations برچسب گذاری نمی شوند.

استفاده پیچیده‌تر از برچسب‌گذاری در منبع داده، بسته‌بندی، زمینه، یا در منشأ ممکن است.

چاپ لیبل امنیت اموال

چاپ لیبل امنیتی خودرو

برچسب اموال

برچسب امنیتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *