چاپ آشنا برچسب

لیبل حرارتی رولی

به طور خلاصه، چاپ حرارتی از گرما برای کپی کردن یک تصویر در یک ماده خاص استفاده می کند. چاپگرهای لیبل حرارتی مانند چاپگرهای استاندارد کار می کنند.

با این حال، تنها تفاوت این است که به جای استفاده از جوهر، چاپگر لیبل حرارتی از رسانه های خاصی مانند رول های لیبل که به گرما واکنش نشان می دهند، استفاده می کند.

یک چاپگر حرارتی دارای سه بخش است که عبارتند از: سر حرارتی، صفحه و فنر. هد حرارتی مسئول تولید گرما و چاپ روی کاغذ است در حالی که صفحه کاغذ را تغذیه می کند.

فنر هد حرارتی را فشار می دهد تا با کاغذ حرارتی تماس پیدا کند تا تصویری ایجاد کند.

پرینترهای حرارتی از روبان و کارتریج استفاده نمی کنند که هم سریع و هم مقرون به صرفه هستند. چاپگرهای حرارتی پس از اختراع هد پرینت حرارتی در سال 1965 به وجود آمدند.

اولین سیستم چاپ حرارتی به عنوان Silent 700 نامیده شد و در سال 1969 راه اندازی شد. از آن زمان، چاپگرهای حرارتی برای تبدیل شدن به حالت پیشرفته اصلاح شدند. چاپگرهای هنری

مزایای چاپگرهای لیبل حرارتی

سرعت چاپ بسیار سریع: ثانیه های زیادی را که چاپگر جوهر برای حک کردن جوهر روی کاغذ به صورت فیزیکی صرف می کند، فراموش کنید.

چاپ آشنا برچسب

چاپگرهای لیبل حرارتی بسیار سریع هستند و امکان چاپ لیبل حمل و نقل سریعتر، خدمات رسانی به مشتریان بیشتر و افزایش حجم کالاها را فراهم می کنند.

مقرون به صرفه: با چاپگرهای لیبل حرارتی، جوهر را فراموش می کنید و کارتریج های جوهر و روبان های چاپ را جایگزین می کنید.

همچنین از آنجایی که پرینترهای حرارتی قطعات متحرک کمی دارند، به راحتی خراب نمی شوند و در نتیجه هزینه های نگهداری و تعمیر را کاهش می دهند.

این به معنای کاهش هزینه های عملیاتی است.

تصویر با کیفیت بالا: بر خلاف چاپگرهای معمولی که در آنها لکه‌های جوهر یا تصاویر محو شده در هنگام کم شدن جوهر مشاهده می‌شود،

چاپگرهای لیبل حرارتی تصاویر شفاف و بادوام تولید می‌کنند.

پشتیبانی از طیف وسیعی از رسانه ها: چاپگرهای حرارتی محدود به برچسب نیستند، آنها می توانند روی کاغذهای رسید، پلاستیک و مواد کامپوزیت چاپ کنند.

ضایعات را به حداقل برسانید: چاپ حرارتی یک جایگزین عالی برای کاهش ضایعات ناشی از چاپگرهای سنتی است.

برنامه های کاربردی

چاپگرهای لیبل حرارتی

را می توان در فروشگاه های خرده فروشی، پمپ بنزین ها، کیوسک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و ادارات استفاده کرد.

بسیاری از سازمان ها چاپ لیبل حرارتی را برای یک کار خریداری می کنند. حمل و نقل یا برچسب گذاری محصول این مقاله برای سازمان ها در مورد روش های متعددی

که می توانند از چاپگرهای برچسب حرارتی برای بهبود عملیات تجاری، حفظ بهره وری و کاهش هزینه ها استفاده کنند، چشم باز است.

در زیر چندین کاربرد چاپگر لیبل حرارتی آورده شده است.

  1. برچسب زدن حمل و نقل

روند رو به رشدی به سمت استفاده از چاپگرهای حرارتی برای برچسب زدن حمل و نقل وجود دارد. متخصصان خدمات تحویل مانند UPS و FedEx با این روند پیشرو هستند.

دلایل اصلی استفاده از پرینترهای حرارتی برای برچسب گذاری حمل و نقل، سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن است.

لیبل امنیتی   چاپ لیبل امنیتی    لیبل حرارتی امنیتی    لیبل امنیتی اموال   برچسب امنیتی ارزان   چاپ لیبل امنیت اموال   چاپ لیبل امنیتی خودرو

برچسب اموال    لیبل اصالت         برچسب امنیتی     اینستاگرام

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *