مشخصات کاربردی دستبند شناسای بیمار

نوارهای ما در آب باقی می مانند و اثر آنها از بین نمی رود. این به مشتری شما امکان می دهد شنا کند، دوش بگیرد یا حتی یک نوشیدنی روی باند بریزد، به این معنی که باندهای ما می توانند در رویدادهای مختلف استفاده شوند.

مچ بند برای شناسایی مثبت بیمار در مراقبت های بهداشتی

لیبل های بیمار در تمام مدت بستری یا سرپایی بیمار نقش مهمی ایفا می کنند. مچ بند حاوی اطلاعات حیاتی در مورد بیمار از جمله نام، شماره شناسایی، گروه خونی، آلرژی و غیره است تا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را قادر می سازد تا ایمنی بیمار را افزایش دهند، مانند حصول اطمینان از ارائه داروها و درمان های مناسب به بیمار مناسب در زمان مناسب. .

در مقایسه با مچ بندهای دست نویس، مچ بندهای چاپی که از فناوری های شناسه خودکار مانند بارکد، RFID استفاده می کنند، آرامش بیشتری را ایجاد می کنند، زیرا می توان آنها را برای شناسایی مثبت بیمار اسکن کرد و در عین حال از خطاهای انسانی مانند ناخوانایی یا نادرست خواندن اطلاعات جلوگیری کرد. مشخصات کاربردی دستبند شناسای بیمار

چگونه می توان بیماران را از هم تشخیص داد به نوع بیمارشون

دارو و درمان – اطمینان حاصل کنید که دارو و درمان مناسب از طریق راه حل تک چک SATO به بیمار در زمان مناسب ارائه می شود.

مدیریت نمونه – مچ بندهای بیمار را اسکن کنید تا هنگام جمع آوری نمونه/نمونه، بیمار مناسب را با دقت به نمونه/نمونه مناسب در کنار بالین بیمار علامت بزنید. از عدم تطابق یا ارسال گزارش/نتایج آزمایش اشتباه به بیمار خودداری کنید.

توزیع غذا/غذا – محدودیت‌های غذایی و آلرژن‌های بیمار را در کد QR مچ‌بند بررسی کنید. اسکن در حین تولید غذا برای اطمینان از ارائه غذای مناسب به بیمار مناسب. مشخصات کاربردی دستبند شناسای بیمار

ایمنی مادر و نوزاد – با استفاده از مچ بند تکی همه در یک مادر و نوزاد از تطابق صحیح مادر و نوزاد پس از زایمان اطمینان حاصل کنید.

ترخیص و صورتحساب – اطمینان حاصل کنید که درمان‌ها و هزینه‌های مناسب هنگام ترخیص بیمار به بیمار مناسب پرداخت می‌شود.

چاپ آشنا برچسب

شرکت آشنا برچسب در سال 1377 در تهران تاسیس و در زمینه تولید و چاپ انواع اتیکتهای پشت چسبدار فعالیت خودرا آغاز نموده و اینک در این راستا اهداف تعیین شده  این مجموعه توانسته با دراختیار داشتن پرسنلی مجرد و با تجربه کاری و همجنین  مدرنترین  ماشین آلات چاپ ، دایکات ، روتاری ، و برش در زمره برترین تولید کنندگان محصولات فوق قرارگیرد.

انواع محصولات ما

  • انواع لیبل های خام
  • انواع لیبل های چاپی (فلکسو ، افست رول)

انواع لیبل خام:  1-  دستبند های شناسایی بیمار  2-  کاغذی  3-  صدفی  4- متال  5-  حرارتی  6- امنیتی  7- متالایز

8- ترانسپارنت

انواع لیبل های چاپی :  1-  کاغذی  2- صدفی  3- متالایز  4- ترانسپارنت  5-  حرارتی  6-  متال

تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار

به صورت رول و شیت

شماره تماس های ما :  55257292-021     4 55277121 -021    1-55262280-021

 برچسب حرارتی  ،  برچسب اصالت ،  لیبل شبرگی ،  لیبل دامپزشکی  ، چاپ افست رول ،  چاپ فلکسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *