چاپ آشنا برچسب

چاپ لیبل متال ساده

شما دو گزینه اصلی دارید که در هر مرحله از فرآیند برای مشاغل جذاب است: کار را برون سپاری کنید یا خودتان برچسب محصول را چاپ کنید.

برون سپاری تولید لیبل هنگامی که حجم محصول بالا، قابل پیش بینی است و طرح ها به طور مکرر تغییر نمی کنند، ارسال برچسب های شما به یک چاپگر محلی

یا چاپخانه تخصصی ممکن است بهترین پاسخ شما باشد.

چاپگرهای محلی

فروشگاه های لوازم اداری مانند Staples و Office Depot می توانند برچسب ها را به سرعت چاپ کنند و در وقت شما صرفه جویی کنند.

آنها معمولا از پرینترهای لیزری تجاری استفاده می کنند که نتایج باکیفیتی تولید می کنند و می توان آنها را در گوشه و کنار خانه یا محل کار شما سفارش داد و دریافت کرد.

طرح های شما را می توان به صورت رنگی چاپ کرد و بر روی برگه های برچسب استاندارد 8.5 اینچ در 11 اینچ ارائه می شود.

هزینه های هر برچسب در اینجا می تواند بالاتر باشد، اما برای برخی گزینه مناسبی است.

خانه های چاپ

اگر نیازهای چاپی منحصربه‌فردی دارید و/یا سفارش‌های بسیار زیاد دارید، چاپخانه‌ها از دستگاه‌های چاپ چند میلیون دلاری مانند HP Indigo یا Domino استفاده می‌کنند.

آنها از شرکت های آنلاین مانند VistaPrint تا چاپخانه های بزرگ و فقط برچسب دار را شامل می شوند.

این نوع برچسب‌های محصولات معمولاً با استفاده از صفحات چاپی ساخته می‌شوند که هزینه‌های اولیه پرهزینه‌ای را به همراه دارند و به زمان طولانی‌تری برای تولید نیاز دارند.

آنها به صورت رول می آیند و برای استفاده با دستگاه های اعمال کننده برچسب طراحی شده اند.

چاپ لیبل محصولات خودتانچاپ آشنا برچسب

چاپ لیبل بر حسب تقاضا کنترل و انعطاف پذیری را برای مشاغل فراهم می کند. برای مشاغل کوچک و بزرگ، چاپ لیبل محصولات سفارشی بهترین انتخاب است.

این کاغذ براق و متالایز شده در مقابل یک نوشته natte قرار گرفت، برای مثال در متن BOOM، به این ترتیب یک گرافیتی حومه شهر را یادآوری می کرد و

به این محصول “تاریخی” یک رنگ مدرن جوان می بخشید. این برچسب به عنوان بهترین برچسب 2020 در صنعت اعطا شده است.

اکنون که دقیقاً می دانید کاغذ متالایز چگونه تولید می شود و چگونه می توانید از آن برای برچسب های متالیک خود استفاده کنید، وقت آن است که خلاقیت خود را آزاد کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید یا فقط چند نمونه را ببینید، کافی است به ویدیوی ما “طراحی برچسب – کاغذ چسب فلزی چیست؟” نگاهی بیندازید.

در کانال یوتیوب ما، یا لطفاً این فرم را با سوالات خود پر کنید و یکی از اعضای ستاد در اسرع وقت پاسخ خواهد داد.

آیا مقاله را دوست داشتید؟

با یک برچسب متالیک سفارشی متمایز شوید! برچسب‌های فلزی از مواد نقره‌ای BOPP (پلی‌پروپیلن دو محوره) استفاده می‌کنند که رنگ‌های شما را به طرز بدی تند و سرزنده می‌سازد.

می توانید کل طرح خود را با یک سطح بازتابنده براق بسازید یا نواحی کلیدی را برای برجسته کردن لوگوها و افزودن کنتراست انتخاب کنید.

برچسب های فلزی

ضد آب و بادوام هستند، بنابراین می توانید آنها را روی هر ظرفی که می خواهید استفاده کنید بچسبانید! چه سفارش سفارشی شما برای تجارت باشد

یا برای تفریح، مواد فلزی برای هر سفارش برچسبی در دسترس است.

چاپ لیبل و استیکر فلزی روی رول ما به‌عنوان یک چاپگر لیبل ممتاز، تولید لیبل‌های فلزی را برای برندها و مشاغل در هر شکل و اندازه به سه روش اصلی، با استفاده از فویل داغ،

زیرلایه‌های فلزی یا جوهرهای الکتریکی نقره ارائه می‌کنیم. هر یک از سه روش می‌تواند نتایج بسیار متفاوتی تولید کند، توصیه می‌کنیم یک کتاب نمونه درخواست کنید و

هر روش را از طریق نمونه‌های برچسب تمام شده بررسی کنید. علاوه بر این، در اینجا مروری سریع بر هر یک از فرآیندهایی است که برای ایجاد برچسب های فلزی استفاده می کنیم.

لیبل امنیتی   چاپ لیبل امنیتی   لیبل حرارتی امنیتی    لیبل امنیتی اموال   برچسب امنیتی ارزان   چاپ لیبل امنیت اموال   چاپ لیبل امنیتی خودرو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *