چک لیست شناسایی صحیح بیمار

در این مرحله، تمام بیمارانی که از طریق بخش های مختلف بستری می شوند،  چک لیست شناسایی صحیح بیمار یک مچ بند شناسایی با برگه اطلاعاتی دریافت می کنند که کاربرد و مزایای آن را توضیح می دهد. هر مچ بند حاوی اطلاعات شخصی (نام کامل، مکان و تاریخ تولد، جنسیت، کد مالیاتی) و اطلاعات سلامتی (آلرژی های شخصی، جزئیات دارویی موجود یا شرایط پزشکی قبلی – مانند دیابت) است.

مچ بند ابزاری کلیدی در ریشه کنی خطاهای بالینی است. حوزه‌های کلیدی که در آن اطمینان از هویت بیمار حیاتی است عبارتند از: معاینه پزشک، تجویز درمان، تجویز دارو، آماده‌سازی بیمار برای آزمایش‌های بالینی و قبل از تزریق خون چک لیست شناسایی صحیح بیمار

علاوه بر این، مچ بند به شناسایی بیمار در هنگام جابجایی به اتاق عمل، بین بخش‌های مختلف و برای اهداف اداری کمک می‌کند

پیاده سازی های آینده در چک لیست شناسایی صحیح بیمار

هدف اصلی ایندستبندها ، تعریف بهترین عمل برای شناسایی صحیح بیمار، علاوه بر تولید راهنمای جامع برای اجرای چنین فناوری در سراسر سازمان بهداشت و درمان بود. هدف شناسایی معیارها و شرایط لازم برای یک سیستم مدیریت کامپیوتری، شامل تمام خدمات مراقبت های بهداشتی در بیمارستان است

شناسایی بیماران پر خطر در بیمارستان

رئیس های بخش اورژانس جراحی و مدیر ریسک بالینی بیمارستان ها گفتند: “ما یکی از حامیان اصلی این پروژه در سطح منطقه ای و ملی هستم و از نتایج این کارآزمایی بسیار راضی هستم.” مرکز ملی مراقبت های بهداشتی در ایران. به لطف سهولت استفاده، مچ بندهای ما به راحتی توسط بیماران و کارکنان پذیرفته شده است. در آینده، زمانی که این فناوری در تمام بخش‌های بیمارستان به کار گرفته شود، به احتمال زیاد از مچ‌بندهای بارکد استفاده خواهیم کرد که می‌توانند اطلاعات بیشتری را در خود نگه دارند. همچنین به لطف استفاده از یک دستگاه الکترونیکی، آنها اکنون می توانند ایمنی بیمار را حتی بیشتر بهبود بخشند.

تشخیص یک رویداد تقریبا هرگز

این یک رویداد تقریباً هرگز نیست. قبل از اینکه یک روش تهاجمی بر روی بیمار اشتباه انجام شود، و قبل از اینکه بیمار صحیح از طریق تاخیر آسیب ببیند، نجات یافت.

اعتماد در مورد آنچه باید روی مچ بند باشد روشن است. این همه وجود داشت، اما پروتکل های تأیید رعایت نشدند.

چاپ آشنا برچسب

شرکت آشنا برچسب در سال 1377 در تهران تاسیس و در زمینه تولید و چاپ انواع اتیکتهای پشت چسبدار فعالیت خودرا آغاز نموده و اینک در این راستا اهداف تعیین شده  این مجموعه توانسته با دراختیار داشتن پرسنلی مجرد و با تجربه کاری و همجنین  مدرنترین  ماشین آلات چاپ ، دایکات ، روتاری ، و برش در زمره برترین تولید کنندگان محصولات فوق قرارگیرد.

انواع محصولات ما

  • انواع لیبل های خام
  • انواع لیبل های چاپی (فلکسو ، افست رول)

انواع لیبل خام:  1-  دستبند های شناسایی بیمار  2-  کاغذی  3-  صدفی  4- متال  5-  حرارتی  6- امنیتی  7- متالایز

8- ترانسپارنت

انواع لیبل های چاپی :  1-  کاغذی  2- صدفی  3- متالایز  4- ترانسپارنت  5-  حرارتی  6-  متال

تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار

به صورت رول و شیت

شماره تماس های ما :  55257292-021     4 55277121 -021    1-55262280-021

 برچسب حرارتی  ،  برچسب اصالت ،  لیبل شبرگی ،  لیبل دامپزشکی  ، چاپ افست رول ،  چاپ فلکسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *