آشنا برچسب

برچسب رولی دیجیتالی

برچسب‌ های رول دیجیتالی که با پوشش محافظ UV (معمولاً روی کاغذ چسبنده) پوشانده شده‌اند، در برابر تأثیرات آب و هوای خارجی مانند تابش خورشید مقاومت بیشتری دارند.

لیبل های رول خود چسب معمولاً با چسب دائمی ارائه می شوند و روی بطری ها، قوطی ها، لوله ها و شیشه ها از انواع مختلف استفاده می شوند.

یکی از ویژگی های مهم چاپ دیجیتال امکان چاپ لیبل های جداگانه یا لیبل های رول مختلف با داده های فردی و متغیر است. این نیز شخصی سازی برچسب نامیده می شود.

تمایل به بسته بندی چاپی سفارشی با جذابیت عاطفی آن برای مشتریان یکی از گرایش های رایج در صنعت بسته بندی است.

ما می توانیم لیبل رول شما را روی کاغذ، فیلم PVC، PP و PE، در رنگ های خاص شبیه سازی شده از Euroscale CMYK یا با چاپ لیبل معمولی چاپ کنیم.

فقط برچسب های رول چسبنده با کیفیت بالا تولید می کند و همچنین تحویل سریع را ارائه می دهد. متخصصان برچسب در همیشه در دسترس هستند تا به سوالات شما

در مورد ایجاد داده های چاپی یا فرم رسانه مناسب پاسخ دهند. برچسب رولی دیجیتالی

مزایای چاپ دیجیتال لیبل رول

قیمت های رقابتی حتی در مقادیر کم و متوسط

شخصی سازی بدون عارضه و شماره گذاری متوالی

چاپ با کیفیت بالا با دور تولید دقیق

بدون تولید زباله یا بشقاب

چاپ عالی روی مواد خاص و کاغذ متالیک

برچسب های بی پایان روی رول با هسته و طول رول جداگانه

استفاده از فرآیند چاپ دیجیتال برای چاپ لیبل های رول چسبی از همان چاپ اول هزینه خود را دارد. اگر هدف شما چاپ لیبل مقرون به صرفه است، اینجا بهترین مکان است.

با قیمت های تخمینی جداگانه خود می توانیم بهترین نرخ ها را حتی برای اجراهای بزرگتر به شما ارائه دهیم. آیا می خواهید لیبل های چاپ دیجیتال یا برچسب روی رول را سفارش دهید؟

ما مطمئن هستیم که راه حل مناسبی برای نیازهای شما پیدا می کنیم. برچسب رولی دیجیتالیآشنا برچسب

رول لیبل در چاپ لیبل معمولی

نیاز بیشتری؟ تعداد بیشتری از لیبل های رول چاپی، کیفیت چاپ درجه یک، یا رنگ هایی که چاپ دیجیتال هنوز کاملاً به آنها تسلط پیدا نکرده است؟ برای اینکه بتواند

بهترین قیمت ها را حتی برای این نیازهای خاص مشتری ارائه دهد،  از امکانات و مزایای چاپ افست و فلکسو معمولی استفاده کامل می کند.

برچسب های رول برای بطری ها

برچسب بطری ها را می توان به عنوان برچسب نوشیدنی، برچسب، برچسب محصولات روی ، برچسب شامپاین یا به عنوان برچسب روی بطری های استفاده کرد.

به عنوان مثال، کارخانه‌های بسته‌بندی صنعتی بزرگ، برچسب‌های را روی بطری‌های شیشه‌ای و پت ساخته شده از پلاستیک اهدا می‌کنند. اگر برچسب بطری های

ساخته شده از کاغذ قبل از چسباندن به طور خاص چسبانده شوند و همچنان قابل جدا شدن باشند، ما در مورد برچسب های چسب مرطوب صحبت می کنیم.

این فرآیند تولید معمولاً توسط دستگاه لیبل چسب مرطوب انجام می شود و به چسب برچسب اضافی و چسب برچسب نیاز دارد. بنابراین این برچسب های کاغذی در

چاپ انواع لیبل صدفی

کاربردشان با برچسب های چسب رول معمولی تفاوت دارند زیرا حاوی چسب دائمی در پشت برچسب نیستند. صنعت نوشابه دوست دارد از این برچسب های غیر

خود چسب برای بطری های چند منظوره خود استفاده کند، زیرا برچسب قابل جابجایی بطری های خالی را قادر می سازد بدون باقی ماندن هیچ گونه اثری تمیز شوند.

علاوه بر برچسب های نوشیدنی، روغن ها نیز بطری و برچسب گذاری می شوند. برچسب رولی دیجیتالی

فراموش نکنید که تمام موادی که توسط صنایع شیمیایی یا دارویی در لیوان ها یا بطری ها پر می شوند.

بلاگفا

بیان بلاگ

متال

صدفی

بیمار

امنیتی

آزمایشگاهی

میوه

وید

چاپ افست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *