آشنا برچسب

برچسب های برودتی آزمایشگاهی

برچسب های برودتی آزمایشگاهی برچسب های برودتی مناسب برای ذخیره سازی نیتروژن مایع برچسب های مقاوم در برابر حرارت

قادر به تحمل دمای بیش از 150 درجه سانتیگراد تا 1000 درجه سانتیگراد

برچسب های شیمیایی خطرناک  شناسایی و توضیح خطرات

هر محصول دارویی باید در حین تولید مورد مراقبت و توجه زیادی قرار گیرد. در این مراقبت،

برچسب های دارویی از نوع مناسب قرار دهید. این داروخانه ها بخش مهمی از این بخش برای تبلیغ محصولات شما و ارائه یک نمای کلی مناسب در مورد آن هستند.

همچنین ایجاد مقدار معینی از اطمینان در بین کاربران، ایجاد شهرت برند و جلوگیری از جعل در صنعت مفید است.

ما تیم چاپ کمک بصری داروسازی، یکی از بزرگترین و یکپارچه ترین شرکت چاپ لیبل دارویی هنداست. ما با توجه به دانش گسترده خود در این زمینه قادر به ارائه راه حل های

جامع برای برچسب های امنیتی به شرکت های دارویی هستیم. ما همچنین برچسب های خود را به کشورهای مختلف می فروشیم. دامنه محصولات ما تا حد زیادی گسترده است.

محصولات ما به شرح زیر است: انواع برچسب های دارویی چاپ کمک بصری داروسازی به شرح زیر است:(الف) انواع مختلف برچسب ها: انواع زیادی از برچسب ها وجود دارد،

لیبل پزشکی

مانند PVC، فویل های فلزی، کاغذ، نقشه لیتو، کرومو، پوشش آینه، انتقال حرارتی، PET (پلی استر)، پلی پروپیلن، و فیلم ها (هر دو شفاف). یا مات).(ب) انواع لمس پایانی لیبل:

پس از طراحی و چاپ نهایی محصول بر روی کاغذ، ظاهر نهایی لیبل می تواند سه نوع باشد، مانند براق یا نیمه براق یا مات. همه اینها به یک اندازه جذاب و جلب توجه هستند.

(ج) انواع مختلف فرآیند چاپ در چاپ لیبل دارویی شامل موارد زیر است:

1) لمینیت: این فرآیند یک لایه شفاف بر روی برچسب اعمال می کند و ظاهری براق و صیقلی به آن می دهد.

2) لاک زدن: در طول این کار، جوهر حرارتی که شفاف است، روی برچسب اعمال می شود که ظاهری جذاب به آن می دهد.

3) منبت به این معنی است که یک اثر برجسته روی برچسب داشته باشید که در مجموع به آن ظاهری سه بعدی می دهد. جدای از این فرآیندها، فرآیندهای دیگر مانند

دستبند پزشکی بیمار

شماره گذاری سریال، فویل گرم یا سرد، نوارکدینگ، هولوگرام، جلوه نیمه تن/اثر گرادیان، جوهر امنیتی/تخصصی، چاپ روی صفحه و بسیاری موارد دیگر هستند.

آشنا برچسب

چرا چاپ کمک بصری داروسازی بهترین ها را ارائه می دهد:ما ترکیب دقیقی از نوع برچسب و صمغ مورد نیاز برای برندسازی و دوام محصولات شما را ارائه می دهیم.

مطمئناً ما نمونه کارها و مشتریان راضی زیادی داریم، اما باید بدانید که چرا ما توسط اکثر چاپگرها و Visual Aid Maker به عنوان شریک برندسازی آنها در نظر گرفته می‌شویم. »

سالها تجربه در صنعت.» بهترین تیم تحقیقاتی و فناوری.» طراحان داروسازی و نویسندگان محتوای پزشکی با تجربه و پرشور.»فرآیند کلاس

(ما خواسته های مصرف کننده خود را با دقت می شنویم و سپس سال ها تجربه خود را برای شکل دادن به نیازهای آنها اضافه می کنیم)»

تحویل به موقع، ما هیچ مشکلی با مشتریان مربوط به زمان تحویل نداریم.»

هزینه پیشرو در بازار در حوزه هزینه و هزینه، مشتریان ما می توانند روی ما حساب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *