برچسب های بیمارستانی

برچسب‌های سفارشی ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند  واضح، واضح و آسان برای خواندن. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها و اندازه ها هستند و برای پاسخگویی

به نیازهای محیط های خشن یا دمای شدید تولید می شوند.

یک سرویس برچسب سفارشی منحصر به فرد “خودتان را طراحی کنید  ارائه می دهد. ما می توانیم برچسب هایی را به طور خاص برای رفع نیازهای شما بر اساس طرح ارسالی شما تولید کنیم.

با استفاده از ابزار طراحی برچسب آسان ما، برچسب دقیق مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

با هزاران برچسب در پرونده، هیچ کاری خیلی بزرگ یا کوچک نیست.

برچسب‌های نام و اتاق بیمارستان LV-MPSR21 برای عملکرد بهینه در هر محیط پزشکی طراحی شده‌اند. این برچسب های بیماران بیمارستانی برای آزمایشگاه ها، دفاتر اداری،

مراکز جراحی و بیمارستان ها توصیه می شود. این برچسب پزشکی سفید با چسب دائمی تهاجمی با دمای سرویس در محدوده -65 تا 220 فارنهایت ساخته شده است.

نام LV-MPSR21 و برچسب های پزشکی اتاق بیمارستان را روی نمونه ها، فایل ها، نمودارها یا سوابق بدون از دست دادن چسبندگی یا کیفیت چاپ قرار دهید.

نام و برچسب اتاق بیمارستان جزئیات و مشخصات

500 برچسب در هر رول

چسب دائمی تهاجمی

محدوده دمایی چسب 65- تا 220 فارنهایت

مورد: LV-MPSR21

به دنبال سفارشی کردن برچسب مراقبت های بهداشتی خود هستید؟ با پیام خود، رنگ برچسب ها را برای برآوردن نیازها و ترجیحات خاص خود انتخاب کنید.

برچسب های پزشکی سفارشی خود را ایجاد کنید.

به دنبال یک برچسب پزشکی سفارشی هستید؟ ما می‌توانیم نام، لوگو یا هر چیز دیگری را که ممکن است در هر اندازه، هر شکلی تا 8 رنگ نیاز داشته باشید چاپ کنیم.

به دنبال برچسب های کوتاه مدت هستید؟ چیزی با کیفیت بالا که بانک را خراب نمی کند؟ ما می توانیم برچسب ها را به صورت دیجیتالی برای شما چاپ کنیم. علاقه مند؟

امروز با یکی از مشاوران برچسب سفارشی ما تماس بگیرید.

خرید لیبل آزمایشگاهی    خرید دستبند شناسایی بیمار   حرید دستبند شناسایی  نوزاد

انواع برچسب های بیمارستانی

بیمارستان ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که اغلب در کنار یکدیگر کار می کنند. از آنجایی که اطلاعات از یک قسمت ساختمان به قسمت دیگر جریان می یابد،

برچسب زدن مناسب اسناد مزایای بی شماری را به همراه دارد. برخی از انواع برچسب هایی که ما برای تنظیمات بیمارستان ارائه می دهیم عبارتند از:

پذیرش: مچ بند به مراقبین اجازه می دهد تا به راحتی به اطلاعات مهم بیمار مانند نام، تاریخ تولد و آلرژی دسترسی داشته باشد.

خالی: برچسب های ساده با اکثر چاپگرها سازگار هستند و به شما امکان می دهند اطلاعاتی را که لازم می دانید درج کنید.

پرستاری: برچسب‌های پرستاری اطلاعاتی مانند داروهایی که به مصرف بیمار اضافه می‌شوند، داروهایی که برای درد یا آرامش داده می‌شوند و داده‌های نمودار را نشان می‌دهد.

داروخانه: این برچسب ها دستورالعمل های مهم، هشدارها و موارد دیگر را به نسخه ها اضافه می کنند.

رادیولوژی: برچسب های رادیولوژی برای شناسایی اطلاعات مهم برای اشعه ایکس، ماموگرافی، سی تی اسکن و موارد دیگر مفید هستند.

سازگار با سیستم: این ورق ها با اکثر سیستم های بیمارستانی مانند کار می کنند.

اهمیت برچسب گذاری مناسب در بیمارستان

بیمارستان ها سیستم های پیچیده ای هستند که در آن افراد از چندین بخش با هم کار می کنند. خواه یک بیمار برای یک اورژانس، ارزیابی پزشکی یا مراقبت طولانی مدت در آنجا باشد،

اطمینان از دریافت خدمات استثنایی اولویت اصلی است. برچسب گذاری مناسب به افراد در سراسر سیستم کمک می کند تا به راحتی اطلاعات حیاتی را شناسایی کنند.

دلایلی که برچسب زدن در مراقبت از بیمار ضروری است عبارتند از:

اطلاعات مهم بیمار

بیماران بستری شده از مچ بندهای حاوی اطلاعات شناسایی، آلرژی و خطر استفاده می کنند. برچسب های پزشکی برای اسناد همچنین به پرستاران، پزشکان و سایر متخصصان بیمارستان کمک می کند.

اطلاعات بیمار یکی از حیاتی ترین جنبه های مراقبت از آنها است. مواردی مانند سابقه پزشکی، آلرژی ها، بیماری ها یا جراحات فعلی و موارد دیگر می توانند بر نوع مراقبتی که باید دریافت کنند تأثیر بگذارند.

ارتباطات بین بخشی مناسب

بیماران به احتمال زیاد در طول مدت اقامت در بیمارستان باید توسط بخش های مختلف ویزیت شوند. حوزه هایی مانند رادیولوژی، آزمایشگاه و سایر موارد نیاز به ارتباط موثر با یکدیگر دارند.

برچسب‌ها اجازه می‌دهند تا اطلاعات مهم در کل بیمارستان در دسترس افراد قرار گیرد.

اطلاعات مواد حیاتی

داروها، محصولات پاک کننده، مواد بیولوژیکی و موارد دیگر همگی در بیمارستان یافت می شوند. برچسب های مواد به کارگران کمک می کند تا بدانند محصول چیست،

چگونه با آن کار کنند و سایر اطلاعات مربوطه. ذخیره سازی مناسب یک محصول، خطرات مرتبط با آن و نحوه استفاده از آن همگی نمونه هایی از اطلاعات موجود در برچسب مواد هستند.

برچسب های سفارشی و از پیش چاپ شده و نوار بیمارستانی

Nev’s Ink گزینه های متعددی برای برچسب های بیمارستانی دارد. ما می توانیم ارائه دهیم:

برچسب های سفارشی: ما این برچسب ها را برای رفع نیازهای شما سفارشی می کنیم. می توانید رنگ ها را انتخاب کنید، لوگوی خود را اضافه کنید و موارد دیگر.

برچسب‌های از پیش چاپ شده: می‌توانید از هر چیزی که در وب‌سایت ما می‌بینید و با اطلاعات از قبل پر شده است، انتخاب کنید.

امروز برای برچسب های بیمارستانی با Nev’s Ink تماس بگیرید

برچسب ها نقش اساسی در بیمارستان ایفا می کنند و دقت و ارتباطات را افزایش می دهند. Nev’s Ink زمان‌های برگشت سریع را ارائه می‌دهد

تا بتوانید برچسب‌های سفارشی و از پیش چاپ شده خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. اقلام موجود در انبار ظرف 24 ساعت و برچسب های سفارشی بیمارستان

در مدت شش روز یا کمتر ارسال می شوند. ما محصولات خود را مقرون به صرفه قیمت گذاری می کنیم تا به شما کمک کنیم در عین داشتن برچسب های باکیفیت مورد نیاز خود، بودجه خود را حفظ کنید.

برای سفارش برچسب های سفارشی می توانید همین امروز با ما تماس بگیرید. برای اقلام از قبل چاپ شده و موجود در انبار، مجموعه کامل محصولات ما را هم اکنون خریداری کنید.

ویژگی های مچ بند

MR-Safe توسط یک شرکت مستقل تست MRI تعیین شده است

دارای پوشش ضد میکروبی نقره ای که از مچ بند محافظت می کند

قابلیت اسکن تا 14 روز استفاده، ارتقای کیفیت مراقبت و ایمنی از بیمار

چاپ سریع و آسان با استفاده از زبانه چسب

ابعاد – 279.5mm x 25.4mm

 بیمارستان

دستبند شناسایی بیماران

 چاپی بیمارستانی

دستبند بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

چاپ رول

شناسایی بیماران

 فروشگاه لیبل چاپی

فروشگاه لیبل خام

لیبل میوه

فروشگاه دستبند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *