آشنا برچسب

برچسب های حرارتی

برچسب های حرارتی مستقیم مطابق با مواد غذایی

منحصر به فرد در نگاه اول به دلیل رنگ آبی مایل به خاکستری روشن: برچسب های حرارتی مستقیم جدید سازگار با محیط زیست و کاملاً ایمن برای مواد غذایی هستند.

تصویر چاپ شده توسط یک واکنش فیزیکی کاملاً بدون مواد شیمیایی تولید می شود. این باعث می شود آنها برای تماس مستقیم با غذاهای خشک، مرطوب و چرب مناسب باشند.

درباره برچسب های حرارتی HERMA Nature بیشتر بیاموزید

مواد حرارتی مستقیم دارای یک لایه شیمیایی هستند که بر روی کاغذ یا پایه مصنوعی اعمال می شود که توسط گرما فعال می شود.

هنگامی که برچسب از طریق یک چاپگر حرارتی مستقیم چاپ می شود، عناصر کوچک روی چاپگر گرم می شوند و بخش هایی از لایه شیمیایی را برای ایجاد تصویر مورد نیاز فعال می کنند.

لیبل ها از طریق یک چاپگر انتقال حرارتی چاپ می شوند که در آن، در نقطه سر چاپ، یک لایه روبان در بالای لیبل قرار می گیرد.

عناصر سر چاپ گرم می شوند و باعث می شوند رنگدانه کربنی که روی روبان قرار دارد به لیبل منتقل شود و تصویر مورد نیاز را ایجاد کند.

برنامه های کاربردی برچسب معمولی

برنامه های کاربردی با عمر کوتاه تا متوسط

برچسب‌های کاغذ حرارتی مستقیم برای خرده‌فروشی، لجستیک و سایر صنایع که برچسب در معرض حرارت یا رطوبت بالا پس از اعمال برچسب قرار نمی‌گیرد، بهترین هستند.آشنا برچسب

مواد مصنوعی حرارتی مستقیم انتخاب خوبی برای برچسب زدن کارتن و بسته‌های خرده‌فروشی در بخش‌های مواد غذایی سرد و منجمد است که در آن برچسب‌ها در معرض رطوبت زیاد

و حمل و نقل خشن هستند.

برچسب های حرارتی مستقیم  33 اندازه موجود – می تواند اندازه سفارشی را انجام دهد.

برچسب های حرارتی مستقیم برای کاربردهای کوتاه مدت و با حجم بالا طراحی شده اند. تنظیم کمتر درایور چاپگر و عدم نیاز به نصب نوار، استفاده از برچسب های حرارتی مستقیم

را آسان می کند و برای چاپ لیبل سیاه و سفید مقرون به صرفه است. مناسب برای خرده فروشی، تدارکات، مدیریت انبار و سایر صنایع. طول عمر برچسب حرارتی مستقیم 3-9 ماه است.

در PacLabel، ما 33 اندازه استاندارد در اندازه‌های هسته چندگانه داریم که برای چاپگر لیبل صنعتی و چاپگرهای حرارتی مستقیم رومیزی مناسب است.

ما همچنین می توانیم برچسب های خالی اندازه سفارشی را انجام دهیم. دسته دسته و می توانید هر اندازه را انجام دهید! اندازه هسته شامل 12.7 میلی متر، 19 میلی متر، 28-40

میلی متر و 76 میلی متر، مناسب برای چاپگرهای موبایل، چاپگرهای رومیزی و چاپگرهای صنعتی.

برچسب های حرارتی مستقیم چگونه کار می کنند؟

هد چاپگرهای حرارتی مستقیم مستقیماً با برچسب تماس پیدا می کند، وقتی هد چاپ گرم می شود، برچسب ها روی هد چاپ می شوند و سیاه می شوند تا متن و نماد را تشکیل دهند.

مزایای برچسب های حرارتی مستقیم

  • برنامه‌ها: برچسب‌های آدرس، برچسب‌های پیک، برچسب‌های بارکد، برچسب نام، مجوزهای بازدیدکننده و موارد دیگر
  • تصاویر واضح و ثابت برای خوانایی خوب و آسان برای اسکن
  • پایداری و دوام

دو نوع چاپ حرارتی وجود دارد انتقال حرارتی و انتقال حرارتی مستقیم

چاپگرهای لیبل انتقال حرارتی مستقیم به ریبون برای چاپ روی لیبل نیاز ندارند، برخلاف چاپگرهای لیبل انتقال حرارتی که نیاز به ریبون دارند.

یبل امنیتی لیبل شبرنگ  لیبل دی جی کالا   لیبل خرد شونده  لیبل میوه  لیبل آزمایشگاهی  دستبند شناسایی بیمار  لیبل حرارتی لیبل وید  لیبل محصولات غذایی

چاپ لیبل کاغذی  لیبل متالایز   برچسب اسباب بازی  لیبل صدفی   لیبل متال  لیبل کاغذی  لیبل ترانسپارنت  لیبل پشت چسب دار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *