آشنا برچسب

برچسب های مراقبت های بهداشتی

به عنوان یک تولید کننده برچسب، تولید برچسب های پرستاری نیاز به درک عمیق نیازها و الزامات خاص صنعت مراقبت های بهداشتی، به ویژه در مورد مراقبت از بیمار دارد.

این برچسب ها باید واضح و قابل خواندن باشند و اطلاعات مهمی را ارائه دهند. سفارشی‌سازی همچنین یکی از جنبه‌های کلیدی تولید برچسب‌های پرستاری است که به

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا اندازه، شکل و طرح برچسب‌هایی را انتخاب کنند که بهترین نیازهایشان را برآورده می‌کند. نمونه هایی از برچسب های رایج پرستاری عبارتند از:

برچسب های شناسایی بیمار

برچسب های هشدار آلرژی

مایع IV

مجموعه نمونه

مدیریت دارو

خطر سقوط

مراقبت از زخم

برچسب های حمل و نقل نمونه

اکسیژن درمانی

برچسب های پرتودرمانی

برای داروهای متفرقه

برچسب های مراقبت های بهداشتی طراحی شده سفارشی

به عنوان تولید کننده لیبل، تخصص ما در تولید لیبل برای داروهای متفرقه با درک جامع صنعت داروسازی و نیازهای خاص آن است. برای اطمینان از حداکثر وضوح، خوانایی و دقت،

استفاده از موادی را اولویت بندی می کنیم که هم ایمن و هم مناسب برای استفاده در محیط های حساس پزشکی هستند و در عین حال دقت چاپ و متن را نیز تضمین می کنند.

گزینه‌های سفارشی‌سازی ما به شرکت‌های داروسازی این امکان را می‌دهد که اندازه، شکل و طراحی برچسب‌های خود را متناسب با الزامات برند و نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

هدف نهایی این برچسب‌های سفارشی ارتقای ایمنی بیمار با ارائه اطلاعات واضح و دقیق در مورد داروهای متفرقه‌ای است که تجویز و توزیع می‌شوند، بنابراین اطمینان حاصل می‌شود

که بیماران دارو و دوز مناسب را دریافت می‌کنند.

آشنا برچسب

آشنا برچسب

برچسب های بیمارستان-پزشکی

بیمارستان-من

برچسب های کاغذی برای نمونه های بیمار، یادداشت های موردی و شناسایی آزمایشگاهی

طیف کاملی از برچسب های بیمارستانی با کیفیت برتر – در کاغذ، پلی استر و مواد پلی پروپیلن حساس به حرارت – عرضه شده بر روی رول ها و ورق های A4، که برای استفاده

در بستری شدن در بیمارستان، یادداشت های پرونده بیماران، نمونه های خون/بافت و مدیریت آزمایشگاهی طراحی شده اند.

به صورت استاندارد در مجموعه‌ای از اندازه‌ها و مقادیر موجود است، برای برچسب‌گذاری عمومی کوتاه‌مدت و بلندمدت استفاده می‌شود و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته مواد

تولید می‌شود، به این معنی که می‌توان آنها را به هر ماده ای چسباند.

برچسب های کاغذی

ماده ای که به تمام یادداشت ها و لوله های نمونه می چسبد  همراه با یک نوار حرارتی برای تصاویر متنی یا بارکد استفاده می شود.

اگر اندازه یا مواد دقیق نشان داده شده را نداریم، لطفاً برای ساخت سفارشی با توجه به نیازها و اندازه های مواد خاص خود با ما تماس بگیرید.

صدها بیمار هر روز به بیمارستان ها مراجعه می کنند و پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان سخت تلاش می کنند تا بهترین مراقبت های پزشکی را به این بیماران ارائه دهند.

اقدامات اورژانسی و پزشکی تنها راه ارائه این مراقبت نیستند. با استفاده از شیوه های مناسب برچسب زدن، بیماران و کارکنان می توانند در بیمارستان ایمن بمانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *