آشنا برچسب

برچسب های کاغذ انتقال حرارتی

انتخاب خوبی هستند که حرارت مستقیم مناسب نیست یا کیفیت چاپ روبان ترجیح داده می شود.

برچسب های مصنوعی انتقال حرارتی انتخاب خوبی برای برچسب زدن در فضای باز و کاربردهایی هستند که سطوح بالایی از رطوبت یا خراش انتظار می رود.

درباره نوارهای انتقال حرارتی ما بیشتر بیاموزید.

چاپگرهای حرارتی برای طولانی ترین زمان در تجارت الکترونیک وجود داشته اند. آنها به طور گسترده در مشاغل در سراسر جهان برای انجام طیف گسترده ای از وظایف چاپ بر

روی کاغذ و مواد دیگر استفاده می شوند. چاپگرهای حرارتی به دلیل ارزان بودن، کارایی، کیفیت بالا و سرعت، استقبال مثبتی در صنعت دریافت کرده‌اند.

برای بسیاری، چاپگرهای حرارتی به راه حلی برای چاپ برچسب های حمل و نقل آمازون در میان سایر نیازهای چاپ تبدیل شده اند.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آنها بدانید.

چاپگرهای حرارتی چگونه کار می کنند؟

به طور خلاصه، چاپ حرارتی از گرما برای کپی کردن یک تصویر در یک ماده خاص استفاده می کند. چاپگرهای لیبل حرارتی مانند چاپگرهای استاندارد کار می کنند.آشنا برچسب

با این حال، تنها تفاوت این است که به جای استفاده از جوهر، چاپگر لیبل حرارتی از رسانه های خاصی مانند رول های لیبل که به گرما واکنش نشان می دهند، استفاده می کند.

یک چاپگر حرارتی دارای سه بخش است که عبارتند از: سر حرارتی، صفحه و فنر. هد حرارتی مسئول تولید گرما و چاپ روی کاغذ است در حالی که صفحه کاغذ را تغذیه می کند.

فنر هد حرارتی را فشار می دهد تا با کاغذ حرارتی تماس پیدا کند تا تصویری ایجاد کند.

پرینترهای حرارتی از روبان و کارتریج استفاده نمی کنند که هم سریع و هم مقرون به صرفه هستند. چاپگرهای حرارتی پس از اختراع هد پرینت حرارتی در سال 1965 به وجود آمدند.

اولین سیستم چاپ حرارتی به عنوان Silent 700 نامیده شد و در سال 1969 راه اندازی شد. از آن زمان، چاپگرهای حرارتی برای تبدیل شدن به حالت پیشرفته اصلاح شدند. چاپگرهای هنری

مزایای چاپگرهای لیبل حرارتی

سرعت چاپ بسیار سریع: ثانیه های زیادی را که چاپگر جوهر برای حک کردن جوهر روی کاغذ به صورت فیزیکی صرف می کند، فراموش کنید.

چاپگرهای لیبل حرارتی بسیار سریع هستند و امکان چاپ لیبل حمل و نقل سریعتر، خدمات رسانی به مشتریان بیشتر و افزایش حجم کالاها را فراهم می کنند.

مقرون به صرفه: با چاپگرهای لیبل حرارتی، جوهر را فراموش می کنید و کارتریج های جوهر و روبان های چاپ را جایگزین می کنید. همچنین از آنجایی که پرینترهای حرارتی

قطعات متحرک کمی دارند، به راحتی خراب نمی شوند و در نتیجه هزینه های نگهداری و تعمیر را کاهش می دهند. این به معنای کاهش هزینه های عملیاتی است.

تصویر با کیفیت بالا: بر خلاف چاپگرهای معمولی که در آنها لکه‌های جوهر یا تصاویر محو شده در هنگام کم شدن جوهر مشاهده می‌شود، چاپگرهای لیبل حرارتی

تصاویر شفاف و بادوام تولید می‌کنند

پشتیبانی از طیف وسیعی از رسانه ها: چاپگرهای حرارتی محدود به برچسب نیستند، آنها می توانند روی کاغذهای رسید، پلاستیک و مواد کامپوزیت چاپ کنند.

ضایعات را به حداقل برسانید: چاپ حرارتی یک جایگزین عالی برای کاهش ضایعات ناشی از چاپگرهای سنتی است.

برنامه های کاربردی

چاپگرهای لیبل حرارتی را می توان در فروشگاه های خرده فروشی، پمپ بنزین ها، کیوسک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و ادارات استفاده کرد.

یبل امنیتی لیبل شبرنگ  لیبل دی جی کالا   لیبل خرد شونده  لیبل میوه  لیبل آزمایشگاهی  دستبند شناسایی بیمار  لیبل حرارتی لیبل وید  لیبل محصولات غذایی

چاپ لیبل کاغذی  لیبل متالایز   برچسب اسباب بازی  لیبل صدفی   لیبل متال  لیبل کاغذی  لیبل ترانسپارنت  لیبل پشت چسب دار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *