برچسب کیسه خون

  1. برچسب های لوله آزمایش و کیسه های خون عملکرد یکسانی را ارائه می دهند ، اما معمولاً هنگام استفاده از فضای محدود روی محصول مورد استفاده قرار می گیرند ، این برچسب می تواند مساحت چاپ را برای ارتباطات اطلاعاتی افزایش دهد. از مواد اولیه محصول به تنهایی.
    مواد PP/PVC/PET/OPP/BOPP و کاغذ چسب دار/کاغذ مصنوعی/کاغذ فویل آلومینیومی/کاغذ آزاد کننده شیشه است. همچنین کاربران می توانند دسته ای از جزئیات و بارکدهای مورد نیاز برای ویال های کوچک و لوله های آزمایش را چاپ کنند ، همه اطلاعات حفظ می شود.

2 نصب و هر گونه سفارش برچسب اندازه مشتری را قبول می کند  و چاپ و برش داد می شود
برچسب های دائمی به بطری ها و شیشه های شیشه ای ، پلاستیک ، فلز و کاغذ خوب می چسبند
فقط در مواقع مورد نیاز خود را چاپ کنید  مناسب برای رویدادهای خاص
موارد دستی را با دستورالعمل های مخصوص پیام رسانی یا مراقبت شخصی کنید.
با استفاده از مارک منحصر به فرد و پیام رسانی روی محصولات ، قفسه ها و بسته بندی ، کسب و کار خود را از دیگران متمایز کنید
پیام های تبلیغاتی خود را سفارشی کنید

برچسب لوله آزمایش و کیسه های خون

به طور گسترده برای برچسب های پشتی بر روی بطری های تجاری و دارویی به عنوان یک دفترچه راهنمای کوچک استفاده می شود. مواد برچسب متنوع است و هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند ، چسب محیطی ، دائمی یا قابل جابجایی ، بادوام ، انعطاف پذیر. با توجه به درخواست کلاین و استفاده از برچسب های لوله آزمایش و کیسه های خون ، ون می تواند گواهینامه های مختلف مانند SGS ، FES را ارائه دهد ، ISO9001

امنیت داده‌ها، ایمنی بیمار را تضمین می‌کند.

جمع‌آوری خون یک فرایند ساده است، اما اطمینان از شناسایی و ردیابی هر کیسه تا بیمار دریافت‌کننده یک چالش بسیار طاقت‌فرسا است. برچسب‌های کیسه خون حاوی اطلاعات اساسی مانند نام و مشخصات تماس با تولیدکننده و کلیه مشخصات شناسایی اهداکننده است: گروه خون، دوره نگهداری، بارکد، آزمایش‌های آزمایشگاهی و… . فقط برخی از اطلاعات حساس موردنیاز برای محافظت توسط چاپی با کیفیت بالا و مقاومت بالا انجام می‌گیرد. فرایندهای مختلف فرآوری خون (مانند سانتریفیوژ) ، استریلیزاسیون توسط اتوکلاو (۱۰۰ تا ۱۴۰ درجه سانتیگراد / ۲۱۲ تا ۲۸۴ درجه فارنهایت) و مراحل مختلف نگهداری (تا ۵۰- درجه سانتیگراد / -۵۸ درجه فارنهایت) و جوهر را تحت فشارهای بالایی قرار دهد. بارکد مربوط به گروه خونی روی کیسه خون در صورت آسیب‌دیدگی محصول خونی را غیر قابل‌استفاده می‌کند.

ریبون های اینکانتو برای علامت‌گذاری کیسه‌های خون

برای اینکه چاپ روی برچسب در طول چرخه حیات کیسه خون دست‌نخورده باقی بماند، توصیه می‌شود از جوهرهای با پایه رزینی از گروه AXR® استفاده کنید:

  • چاپ عالی در بارکدهای کوچک، دوبعدی و دیتا ماتریکس
  • مقاوم در برابر سرما، رطوبت بخار دستگاه‌های اتو کلاو و سایش
  • توانایی چاپ بر روی تمام مواد رویه‌های برچسب که معمولاً روی کیسه‌های خون استفاده می‌شود. (کاغذهای روکش شده و فیلم‌های مصنوعی)

همچنین می‌توان با استفاده از ریبون های مشکی یا رنگی توسط چاپگرهای near-edge ، داده‌های تولید اولیه را مستقیماً روی کیسه فرآورده چاپ کرد. ثبت جوهرهای اینکانتو در FDA ایالات متحده آمریکا کاربران را قادر می‌سازد تا به‌راحتی پرونده بسته دارویی خود را تدوین کنن

لیبل دیپ فریز جهت استفاده بر روی محصولاتی است که در دماهای منفی نگهداری می شوند .

اصولاً همه لیبلهای کاغذی و فیلمی (PVC, PET , PP, PE) را در صورت استفاده از نوعی چسب با ویژگیهای خاص در تولید متریال لیبل که فاقد

آلودگی های فنولیک رزینی و همچین ماندگاری بالا تا دمای ۸۰- درجه سانتیگراد  باشد ، می توان به عنوان برچسب مشخصه محصول و لیبل دیپ فریز

در حوزه دارو و فرآورده های خونی مانند لیبل کیسه خون و یا لیبل روی کیسه پلاسما استفاده نمود.

به دلیل نگهداری این لیبل ها در دماهای منفی و اهمیت ماندگاری چاپ در این حوزه ، می بایست از ریبون های رزین و یا سوپر رزین استفاده نمود.

دستبند بیمارستانی بزرگسالان

محتوای دستبند بیمار

بیمارستان

دستبند شناسایی بیماران

چاپی بیمارستانی

بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

چاپ رول

دستبند شناسایی بیماران

 فروشگاه لیبل چاپی

فروشگاه لیبل خام

لیبل میوه

فروشگاه دستبند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *