خرید دستبند شناسایی زرد بیمار

این دستبند مقاوم در برابر آب و محصولات تمیز کننده رایج، جابجایی مکرر، طراحی شده برای بیمارستان های کاملاً بهداشتی، شناسایی ایمن بیمار را در طول بستری شدن در بیمارستان تضمین می کند و در عین حال راحتی را نیز بهبود می بخشد. دستبندهای بیمار ما نیز می توانند از طرف موسسه سفارشی شوند، با نام (نام بیماران) و شماره گذاری جداگانه (اعداد، بارکد، کدهای QR) امنیت بالاتری را ارائه می دهند. تمام این دستبندهای پزشکی ایمن دارای یک پرداخت عالی (کنترل کیفیت دقیق) هستند. نمونه های ما را خودتان تست کنید و از کیفیت لذت ببرید!

چرا از مچ بند طبی استفاده کنیم؟

مچ بندهای پزشکی به مراکز درمانی و کارکنان پزشکی اجازه می دهد تا هویت بیماران را در طول مشاوره و در طول مدت مراقبت تضمین کنند. علاوه بر این، ایمنی بیمار تضمین می شود زیرا امکان تعویض دستبند وجود ندارد.

این دستبند شناسایی زمانی که برای اولین بار از بیمار مراقبت می شود به طور خودکار توسط پرستار بسته می شود.

بنابراین، دستبندهای پزشکی به کارکنان این امکان را می دهد که در شناسایی بیماران کارآمدتر باشند. اسکن مچ بند امکان دسترسی به سوابق، شماره اتاق و غیره را فراهم می کند.

همچنین خطر خطا در هنگام مراقبت، مسافرت و مشاوره را به حداقل می رساند. خطاها اغلب ناشی از عدم شفافیت اطلاعات بین اداره، پرستاران، پزشکان و غیره است.

دستبندهای شناسایی دارای تابلوی تحریر هستند. این پانل به شما اجازه می دهد تا ویژگی های شناسایی دقیق بیمار را همیشه نشان دهید و نظارت بر هویت انجام دهید. این ویژگی ها اطلاعات زیر هستند:

نام بیمار

جنسیت بیمار

تاریخ تولد

شناسایی دائمی بیمار

این داده ها را می توان به صورت دستی وارد کرد یا می توانید برچسب هایی برای چسباندن روی دستبند ایجاد کنید. در حالت ایده‌آل، تگ‌های VOID را نمی‌توان مجدداً وصل کرد و پس از حذف، ردی از خود باقی می‌گذارد.

سایر اطلاعات مانند شماره تامین اجتماعی به دلیل سیاست های حفظ حریم خصوصی بیمارستان نمی توانند روی مچ بند نمایش داده شوند.

بنابراین، با چنین اطلاعاتی در مچ بندهای شناسایی، بیمارستان های بالینی قادر خواهند بود به راحتی بیماران را شناسایی کنند، حتی زمانی که آنها گم شوند یا از اتاق استراحت خود فرار کنند.

چگونه مچ بند بیمارستانی را برداریم؟

امنیت مچ بند به میزان بسته شدن آن بستگی دارد. با توجه به مدل انتخابی متفاوت است: تیوک، وینیل، با فشار ساده، فشار غیرقابل نفوذ…

فقط دستبندهایی با یک قفل ساده می توانند بدون شکستگی جدا شوند و دوباره مورد استفاده قرار گیرند. این مورد دستبند مرگ است. این دستبندها در بیمارستان ها علاقه چندانی ندارند، آنها برای مدیریت مراسم تشییع جنازه سازگار هستند.

تمام دستبندهای دیگر ایمن هستند، یعنی نمی‌توان آنها را بدون شکستن جدا کرد. بنابراین، هیچ کدام قابل استفاده مجدد یا انتقال به شخص دیگری نیستند. بنابراین آنها فردی و منحصر به فرد هستند.

بسته شدن محکم دستبند ID یک سیستم اتصال بسیار قوی است که از برداشتن دستبند توسط کاربر جلوگیری می کند. در واقع دستبند شناسایی بیمار پس از بسته شدن قابل برداشتن نیست. بنابراین از فردی به فرد دیگر قابل انتقال نیست. به لطف نقاط بسته شدن متعدد، این دستبند پزشکی یکبار مصرف با انواع مچ دست و مورفولوژی سازگار است. برای درآوردن دستبند باید آن را با مقداری قیچی برش دهید.

یک دستبند برای هر بخش

یک بیمارستان از چندین بخش کاملاً متمایز تشکیل شده است که ممکن است به دستبندهای خاصی نیاز داشته باشند. به ویژه، در بخش زایمان، یک دستبند برای مادر روی نوزاد کپی می شود. با استفاده از این دستبند، مادر و فرزند در طول اقامت خود در بخش، یک شماره متوالی منحصر به فرد را به اشتراک خواهند گذاشت.

متاسفانه بیمارستان ها فقط زایمان ندارند. افراد فوت شده نیز مانند سایر بیماران نیاز به شناسایی و ردیابی دارند. برای این منظور دستبندهای مرگ را پیشنهاد می کنیم که با فشار ساده یک دکمه به راحتی جدا می شوند.

مشخصات محصول :

نوار شناسایی بیمار برای کودکان.

ساخته شده از وینیل نرم که به پوست آسیبی نمی رساند.

ابعاد دقیق و عملکرد بالا.

بادوام و آسان برای استفاده.

طراحی زیبا و ساخت مستحکم.

رنگ: آبی برای نوزاد پسر و صورتی برای نوزاد دختر.

کاربرد: نوارهای شناسه بیمار راه مهمی برای کاهش خطرات ایمنی بیمار است. شناسایی نادرست بیمار همچنان منجر به اشتباهات دارویی، اشتباهات انتقال خون، خطاهای آزمایش، روش های اشتباه افراد و ترخیص نوزادان به خانواده های اشتباه می شود. امروزه صدها و هزاران بیمار هر روز از بیمارستان ها و آسایشگاه ها بستری و مرخص می شوند. شناسایی بیمار با استفاده از مچ بند جزء جدایی ناپذیر دویدن نرم است و به به حداقل رساندن خطاهای پزشکی کمک می کند و مسائل اداری را می توان به طور موثر مدیریت کرد.

مشخصات محصول :

نوار شناسایی بیمار برای بزرگسالان.

ساخته شده از وینیل نرم غیر قابل پارگی که به پوست آسیبی نمی رساند.

ابعاد دقیق و عملکرد بالا.

بادوام و آسان برای استفاده.

طراحی زیبا و ساخت مستحکم.

رنگ: مشکی / آبی / سبز / نارنجی / صورتی / زرد / سفید / قرمز

عرضه طبق رنگ موجود انجام خواهد شد.

کاربرد: نوارهای شناسه بیمار راه مهمی برای کاهش خطرات ایمنی بیمار است. شناسایی نادرست بیمار همچنان منجر به اشتباهات دارویی، اشتباهات انتقال خون، خطاهای آزمایش، روش های اشتباه فرد می شود. امروزه صدها و هزاران بیمار هر روز از بیمارستان ها و آسایشگاه ها بستری و مرخص می شوند. شناسایی بیمار با استفاده از مچ بند جزء جدایی ناپذیر دویدن نرم است و به به حداقل رساندن خطاهای پزشکی کمک می کند و مسائل اداری را می توان به طور موثر مدیریت کرد.

دستبند بیمارستانی بزرگسالان

دستبند رولی بیمارستانی نوزاد

محتوای دستبند بیمار

 بیمارستان

دستبند شناسایی بیماران

 چاپی بیمارستانی

دستبند بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

چاپ رول

شناسایی بیماران

 فروشگاه لیبل چاپی

فروشگاه لیبل خام

لیبل میوه

فروشگاه دستبند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *