خرید دستبند شناسایی نوزاد ایرانی

بیماران NICU (بخش مراقبت های ویژه نوزادان) برای اطمینان از رشد و تکامل مناسب نیاز به مراقبت ویژه دارند. به همین دلیل است که PDC انواع مچ بندهای شناسایی دقیق و

قابل اعتماد NICU، برچسب های بارکد و لوازم جانبی ساخته شده از نرم ترین مواد را ارائه می دهد تا زمانی که در برابر پوست ظریف بیمار NICU قرار می گیرد تا حد ممکن ملایم باشد.

مچ بند نوزادان Precision® ما که از فوم نرم و راحت ساخته شده است، بالاترین کیفیت، راحتی و راحتی را به نوزادان و نوزادان نارس ارائه می دهد.

برچسب‌های بارکد Precision® و برچسب‌های شناسایی نوزاد Conf-ID-ent™ به هر مچ بند متصل می‌شوند و آن‌ها را همه‌کاره‌ترین راه‌حل بارکد برای بیماران NICU می‌سازد.

سطح صاف آنها اسکن آسان را در هر موقعیتی بدون ایجاد مزاحمت برای بیمار فراهم می کند. خرید دستبند شناسایی نوزاد ایرانی

TenderCare® Infant Tether برای به حداقل رساندن اختلالات در رشد بیمار نارس با اجازه دادن به نوزاد در قنداق ماندن و شناسایی مثبت طراحی شده است.

اتصال فوق العاده نرم به مچ پا یا مچ بند نوزاد متصل می شود و به بیرون از قنداق کشیده می شود.

راه حل های شناسایی NICU ما با اهداف ملی ایمنی بیمار کمیسیون مشترک و سایر دستورالعمل های نظارتی مطابقت دارد.

دستبند بیمارستانی بزرگسالان       دستبند رولی بیمارستانی نوزاد           محتوای دستبند بیمار

دستبند بیمارستانی قابل چاپ نوزاد و کودک

از نوزادان تازه متولد شده تا کودکان کوچک و نوجوانان، ما طیف گسترده ای از مچ بند های بیمارستانی کودکان را در اشکال، اندازه ها، مواد، رنگ ها و سبک های مختلف بست عرضه می کنیم

همه مقاوم در برابر آب، صابون و الکل، چاپ سریع، آسان برای چاپ چسباندن، راحت برای پوشیدن و مقرون به صرفه برای خرید.

ما که در بریتانیا طراحی و تولید شده‌ایم، طیف وسیعی از مچ‌بندهای نوزاد را داریم، مانند پتنت ما برای BABYSOFT 250، که دارای یک آستین فوم غیر جاذب، سلول بسته و دمیده است

که برای پوست ظریف نوزاد بسیار نرم و راحت است. به راحتی با یک بست خود آب بندی وصل کنید و از بین طیف رنگ های پسرانه و دخترانه انتخاب کنید!

مچ بندهای کودک INFAFAST و TODFAST پرفروش ما با سیستم قلاب نوآورانه ما ایمن شده اند که به آنها امکان می دهد برای کودکان کوچکتر تا نوجوانان استفاده شوند و با چرخه طولانی مدت

برای اقامت طولانی مدت در بیمارستان، این آنها را به یک راه حل کم هزینه برای بیماران جوان تبدیل می کند. در طول مدتی که در بیمارستان بودند

فقط یک نمونه از طیف گسترده ما از مچبندهای بیمارستانی قابل چاپ کودکان – برای دریافت نمونه محصول یا ترتیب دادن یک آزمایش بیمارستانی با ما تماس بگیرید

مچ بندهای بزرگسالان و کودکان BRENMOOR محبوب ترین دستبندهای بیمارستانی قابل چاپ در NHS در تمام بیمارستان های بزرگ ایران هستند. اقتصادی، بادوام و قابل اعتماد

آنها به شناسایی مثبت بیماران برای چندین هفته ادامه خواهند داد. خرید دستبند شناسایی نوزاد ایرانی

مقاوم در برابر آب، الکل، صابون و مواد شیمیایی رایج بیمارستانی

به طور کامل درایران طراحی و تولید شده است

مواد مورد استفاده در طول ساخت عاری از لاتکس طبیعی هستند

مواد بسیار نرم و گزینه های آستین فوم اضافه شده از پوست ملایم محافظت می کند

تولید سریع، اتصال آسان و پوشیدن راحت

فرآیند چاپ با کیفیت بالا با استفاده از فرآیند چاپ حرارتی استاندارد

منطقه چاپ بزرگ برای پذیرش بارکد و شناسایی متن

همراه با بست یا بست های خود آب بندی عرضه می شود

با تمام سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری رایج چاپگر کار می کند

قابل سفارش در رنگهای دلخواه

با برندسازی و شخصی سازی بیمارستان شما سفارشی شده است

خرید لیبل آزمایشگاهی    خرید دستبند شناسایی بیمار      حرید دستبند شناسایی  نوزاد

ایمنی کودک شما در بیمارستان

ایمنی کودک شما در بیمارستان برای ما بسیار مهم است. هنگامی که در بیمارستان هستید، به شما و نوزادتان باند شناسایی (I.D.) داده می شود.

در برخی موارد، کارت شناسایی به یکی از اعضای خانواده / شریک زندگی برای دسترسی به نوزاد داده می شود. شناسه. اگر کودک شما با یک پرستار از اتاق شما خارج شود، نوارها بررسی می شوند.

همه پرسنل بیمارستان دارای شناسنامه عکس هستند. نشان هایی که همیشه می پوشند. حتماً عکس و مشخصات همه کارکنان بیمارستان را بررسی کنید.

برای ایمنی نوزاد شما، یک سیستم امنیتی کامپیوتری اضافه شده است. هنگامی که به بخش مراقبت از مادر/ نوزاد رسیدید، کودک شما یک دستبند و برچسب کامپیوتری خواهد گذاشت.

هنگام ورود علائمی را مشاهده خواهید کرد که به شما می گوید می توانید کودک خود را کجا بر روی دستگاه ببرید. خرید دستبند شناسایی نوزاد ایرانی

دستورالعمل های امنیتی برای والدین

ایمنی کودک شما در بیمارستان نیوتن ولزلی اولویت دارد. لطفاً این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا به شما کمک کند اقامتی امن با ما داشته باشید.

خرید دستبند شناسایی نوزاد ایرانی

قبل از خروج از اتاق زایمان بر روی هر نوزادی دستبندهای شناسایی قرار داده می شود. همچنین مادر و شریک یک دستبند شناسایی با شماره های یکسان دریافت خواهند کرد.

هر بار که با کودک خود ملاقات می کنید، کارکنان دستبندهای شناسایی را بررسی می کنند.

سیستم امنیتی

ما یک سیستم امنیتی برای نوزادان خود داریم. ما از شما می خواهیم که این سیستم را با بازدیدکنندگان یا خانواده در میان نگذارید تا اطلاعات محرمانه بماند.

پرستار شما سیستم را برای شما توضیح خواهد داد.

نشان های شناسایی تصویر کارکنان

همه کارکنان بیمارستان ملزم به داشتن نشان شناسه تصویری هستند که نام و عنوان شغلی آنها را ذکر می کند. نوزاد خود را به کسی که شناسنامه مناسب ندارد ندهید.

ایمنی نوزاد

هرگز کودک خود را بدون مراقبت رها نکنید. اگر نیاز به خروج از اتاق خود دارید، کودک را با خود ببرید یا نوزاد را به مهد کودک برگردانید. نوزادان را باید به پشت در گهواره قرار داد.

راه رفتن در سالن ها با نوزاد در آغوش شما دلسرد می شود. مسائل ایمنی زیادی در محیط بیمارستان وجود دارد و ما ترجیح می دهیم کودک خود را در گهواره نگه دارید.

ایمنی خواهر و برادر

کودکانی که بیمار هستند نباید شما و نوزادتان را ملاقات کنند. کودکانی که در طول مدت اقامت در بیمارستان شما را ملاقات می کنند باید همیشه یک بزرگسال همراه شما باشند.

راهروها، کمدها و آسانسورهای زیادی در بیمارستان وجود دارد. اگر به کودکان اجازه پرسه زدن داده شود، به راحتی گم می شوند.

خواهر و برادر و سایر فرزندان مجاز به گذراندن شب نیستند. کیت های خوددرمانی باید به طور ایمن از دسترس کودکانی که به اتاق شما مراجعه می کنند دور باشد.

 بیمارستان

دستبند شناسایی بیماران

 چاپی بیمارستانی

دستبند بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

چاپ رول

شناسایی بیماران

 فروشگاه لیبل چاپی

فروشگاه لیبل خام

لیبل میوه

فروشگاه دستبند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *