دستبند شناسایی بیمار مجهول الهویه

شناسایی صحیح بیماران الزامی است. شناسه بیمار را قبل از جمع آوری نمونه خون با درخواست از بیمار برای بیان نام و تاریخ تولد خود تأیید کنید. نمونه ها باید در حضور بیمار برچسب گذاری شوند. نمونه ها باید با 2 شناسه برچسب گذاری شوند.

برچسب زدن نمونه

هر لوله یا ظرف نمونه ارسال شده به باید با نام بیمار و تاریخ تولد برچسب گذاری شود. در صورت ارسال نمونه های سیتولوژی/ بافت شناسی، لطفاً روی برچسب ذکر کنید:

نام بیمار

تاریخ و زمان جمع آوری

سایت مجموعه (باید مطابق سفارش باشد

تاریخ تولد

پزشک سفارش دهنده

تغییرات در برچسب ها یا شناسایی بیمار برای نتایج آزمایشگاهی مستلزم مشاوره بین پزشک سفارش دهنده و مدیر پزشکی آزمایشگاه است.

برچسب زدن نمونه بیمار پذیرش شده:

هنگام جمع‌آوری نمونه‌های بیمار برای آزمایش‌های آزمایشگاهی، خط‌مشی بیمارستان «شناسایی بیمار» و «خط‌مشی آزمایشگاهی» «روش دقیق رگ‌گیری» را دنبال کنید.

ویژگی های محصول

طراحی شده برای چسبیدن ایمن به پوست انسان، اغلب پیشانی یا پشت دست دستبند شناسایی بیمار مجهول الهویه

برای استفاده در مناطقی که مچ بند مناسب نیست، مانند تئاتر

طراحی و مفهوم منحصر به فرد برای Brenmoor ثبت شده است

می تواند برای جراحی صحیح محل استفاده شود

به راحتی در چاپگرهای رومیزی کوچک چاپ می شود

ارزش عالی برای پول

قوی و ماندگار

چاپ آسان با بارکد، تصاویر و متن

منطقه چاپ تا حد امکان بزرگ برای پذیرش متن واضح بزرگ

نیازی به جوهر یا روبان ندارید

سطح در برابر الکل، صابون و آب مقاوم است

در دسترس مستقیم از Brenmoor، از طریق زنجیره تامین NHS در بریتانیا و از شرکای سراسر جهان

در هیچ یک از مواد اولیه از لاتکس طبیعی استفاده نمی شود  دستبند شناسایی بیمار مجهول الهویه

عرضه شده روی رول های 250 باندی و در جعبه 1000 تایی برای توزیع آسان

ویژگی های محصول

همراه با کیوسک سیستم Haemonetics Blood Track استفاده می شود

لمینت برای طول عمر بیشتر

بیمارستان شماره های بارکد تولیدی را انتخاب می کند

به کارت شناسایی کارکنان پایبند است

در دسترس از BRENMOOR مستقیم یا از شرکای سراسر جهان

برچسب های قابل چاپ CAMEO برای استفاده در بخش بیمارستان و آزمایشگاه

دستبند شناسایی بیماران

لیبل‌های CAMEO تنها یکی از مجموعه‌ای از برچسب‌های بیمارستانی و آزمایشگاهی هستند که از فناوری چاپ مشابهی استفاده می‌کنند که در طیف وسیعی از دستبندهای بیمارستانی بزرگسالان و کودکان BRENMOOR موفق بوده است. دستبند شناسایی بیمار مجهول الهویه

یک برچسب خودچسب قابل اعتماد و قابل اعتماد، برای استفاده در تمام چاپگرهای دستی معمولی که در بخش‌ها و آزمایشگاه‌های بیمارستان استفاده می‌شود، برای ثبت و شناسایی نمونه‌های بیمار. چاپ بدون نیاز به جوهر یا روبان چاپگر گران قیمت، در صورت نیاز، چاپ با کیفیت بالا همراه با بارکد، متن و تصاویر را تولید می کند.

برچسب‌های CAMEO یکی از طیف وسیعی از برچسب‌های بیمارستانی هستند که می‌توانند توسط BRENMOOR عرضه شوند – سایر برچسب‌های کاغذی، برچسب‌های پلی استر، و همچنین برچسب‌های پلی‌پروپیلن و ضد فریزر از نظر فنی پیشرفته حساس به حرارت هستند. آنها در حال حاضر در بسیاری از بزرگترین بخش‌ها و آزمایشگاه‌های بیمارستانی در سراسر سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی عمومی و خصوصی بریتانیا استفاده می‌شوند.

برچسب‌های CAMEO برای استفاده در اکثر چاپگرهای معمولی و کوچک دستی طراحی شده‌اند – ابعاد هر برچسب 50.8 میلی‌متر در 37 میلی‌متر است. مانند سایر محصولات BRENMOOR، آنها برای پذیرش فرمت های بارکد استاندارد GS1 طراحی شده اند.

خطرات برای بیماران

شواهد نشان می دهد که خطرات ایمنی بیمار با استفاده از نوارهای شناسایی بیمار مرتبط است. این خطرات عبارتند از:

باندهای حاوی اطلاعات نادرست یا ناقص

سردرگمی در مورد معنای نوارهای رنگی مختلف

استفاده از باندهایی که بررسی هویت بیمار آسان نیست.

تاریخ

کمیسیون مشخصات یک نوار استاندارد شناسایی بیمار را توسعه داد. این مشخصات استانداردهایی را برای قابلیت استفاده، محتوا و رنگ نوارهای شناسایی بیمار در استرالیا تعیین می کند. مشخصات بر اساس الزامات طراحی توسعه یافته توسط آژانس ملی ایمنی بیمار در بریتانیا بود.

در سال 2008 این مشخصات توسط وزرای بهداشت برای استفاده در خدمات بهداشتی عمومی و خصوصی تایید شد.

لوازم شناسایی بیمار

پیشرو در ارائه راه حل های نوآورانه برای اسناد الکترونیکی بیمار و تجهیزات و لوازمی است که برای اجرای یک برنامه موثر شناسایی بیمار در بیمارستان خود به آن نیاز دارید. اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه هزینه لوازم خود را کاهش دهید، تجهیزات مورد نیاز خود را برای برنامه شناسایی بیمار در اختیار شما قرار دهیم و پیشرفت‌هایی را در شیوه‌های فعلی خود اعمال کنید. ما می‌توانیم هزینه‌های تکرارشونده لوازم شناسایی بیمار شما را کاهش دهیم. ما برندهای پیشرو تجهیزات شناسایی بیمار را می فروشیم و سالها تجربه در کمک به مدیریت بیمارستان در بهبود فرآیندهای شناسایی بیمار خود داریم.

دستبند بیمارستانی بزرگسالان  محتوای دستبند بیمار   دستبند بیمارستان

تجهیزات برند پیشرو را انتخاب کنید

تجهیزاتی را که برای تولید نوارها، برچسب ها و کارت های شناسه بیمار نیاز دارید ارائه می دهد. اینها از چاپگرهای حرارتی، اسکنرهای تصویر، چاپگرهای کارت شناسایی بیمار، دستگاه‌های ثبت امضای الکترونیکی و اسکنر بارکد گرفته تا دستگاه‌های عکس‌برداری را شامل می‌شوند. تجربه عمیق ما با این محصولات به ما کمک می کند تا بهترین محصولات با کیفیت را که متناسب با نیازهای شما باشد، توصیه کنیم. دستبند شناسایی بیمار

یک پیشنهاد رقابتی بخواهید

تعداد برچسب‌های شناسایی بیمار، مچ بندها و فرم‌های مورد استفاده در عملیات شما نشان‌دهنده هزینه‌های تکرارشونده قابل‌توجهی است. ما به عنوان پیشرو در ارائه لوازم شناسایی بیمار با کیفیت بالا با قیمت مقرون به صرفه، خوشحال خواهیم شد که قیمت لوازم و تجهیزات را به شما ارائه دهیم. بر اساس میزان استفاده شما، قیمت رقابتی را به شما ارائه می دهیم. سیستم های بیمارستانی بزرگ در ایالات متحده، لوازم و تجهیزات خود را از ما خریداری می کنند. ما از شما نیز می خواهیم.

به بهبود مراقبت با شناسایی مثبت بیمار کمک کنید

از پذیرش تا ترخیص، راه‌حل‌های شناسایی بیمار به شما امکان می‌دهد به اطلاعات ضروری بیمار در طول کل سفر مراقبت دسترسی داشته باشید و آن را تأیید کنید. می تواند با راه حل هایی که چاپگرهای مچ بند بیمارستانی، چاپگرهای برچسب، رایانه های همراه و اسکنرهای بارکد را که به طور خاص برای محیط مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند، به شما کمک کند تا خطاها را به حداقل برسانید و از حقوق بیمار محافظت کنید.

به اطمینان از ایمنی بیمار کمک کنید

توانایی تأیید فوری اطلاعات بیمار برای کمک به کاهش نمونه خطاهای بالینی بسیار مهم است. مچ بندهای بیمار چاپ شده در هنگام پذیرش، شناسایی مثبت بیمار را برای هر تعامل در سفر مراقبت از بیمار تضمین می کند.

بهبود دید اطلاعات بیمار

به مراقبان اجازه دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود را در محل مراقبت بدهید تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند و به طور مثبت بیمار مناسب، داروی مناسب، نمونه مناسب، دوز داروی مناسب و روش مناسب را در زمان مناسب شناسایی کنند.

ادغام سوابق بیمار

با اتصال پزشکان به داده های بیمار در زمان واقعی، کارکنان پزشکی می توانند به راحتی به پرونده الکترونیک سلامت بیمار دسترسی داشته باشند و اطلاعاتی را به آنها اضافه کنند.

در مراقبت های بهداشتی، جایی که حتی ساده ترین اشتباهات می تواند منجر به عواقب قابل توجهی شود، برچسب ها نقش مهمی در ایمنی بیمار دارند. برچسب‌های پزشکی ارتباطات حیاتی را برای بیماران و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کنند و به اطمینان از صحت و سلامت بیمار کمک می‌کنند. با توجه به اهمیت ارتباطات دقیق، ضروری است که برچسب های مراقبت های بهداشتی با بالاترین استانداردهای بهداشتی و ایمنی طراحی و اجرا شوند.

برچسب های شناسایی بیمار

اطمینان از ایمنی بیمار از زمان پذیرش شروع می شود. برچسب‌ها/مچبندهای شناسایی بیمار شامل اطلاعات حیاتی برای شناسایی بیماران و برجسته کردن اطلاعات مهم پزشکی است. برچسب ها می توانند شامل کد رنگی برای شناسایی شرایط پزشکی یا آلرژی باشند. و بارکد می تواند به پیگیری مراقبت و درمان بیمار کمک کند.

برچسب های دارویی

برچسب‌های دارویی بارکد می‌توانند اطمینان حاصل کنند که داروی مناسب – به بیمار مناسب، در دوز مناسب و در زمان مناسب تجویز می‌شود. مطالعات به طور مداوم نشان داده اند که در صورت استفاده صحیح، تجویز داروی بارکد (BCMA) می تواند به طور قابل توجهی از عوارض جانبی دارویی پیشگیری کند.

برچسب های آزمایشگاهی

آزمایشگاه ها نقش مهمی در تشخیص و مراقبت از بیمار دارند. سرعت و دقت در تعیین بهترین گزینه های درمانی بیمار حیاتی است. شناسایی مثبت بیمار اولین گام مهم در ساده‌سازی فرآیند آزمایش آزمایشگاهی است و برچسب‌ها نقش کلیدی در این امر دارند.

وبلاگ 1   وبلاگ 2   وبلاگ3

دستبند شناسایی بیماران

دستبند چاپی بیمارستانی

دستبند بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] طراحی خود لمینیت که از متن چاپ شده و بارکد محافظت می کند […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *