آشنا برچسب

طراحی لیبل لایه شونده

برچسب های کم چسب ما مانند برچسب های بارکد لایه برداری آسان ما به راحتی از انواع محصولات مختلف مانند ظروف شیشه ای، کتاب و اسباب بازی های پلاستیکی پاک می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از برچسب‌های قابل جابجایی ما و محدوده برچسب‌های با چسبندگی پایین ما، به سادگی با تیم ما با شماره تماس بگیرید.

ما همیشه برای کمک به هرگونه سؤالی که ممکن است داشته باشید آماده‌ایم و همیشه در تلاش هستیم تا رضایت کامل مشتری را ارائه دهیم

برچسب‌های بارکد قابل جابجایی در جایی که نیاز به یک برچسب موقت دارید که بچسبد، اما پس از اتمام کار به راحتی کنده می‌شود، عالی هستند.

برچسب‌های بارکدروی اکثر سطوح کار می‌کنند، اما همچنان بدون هیچ گونه باقی مانده‌ای پاک می‌شوند. رشته های پلی استر کشیدن و استفاده مجدد اینها را آسان می کند.

عالی برای بازاریابی محصول. برچسب را روی یک نمایشگر قرار دهید و پس از فروش به راحتی آن را جدا کنید.

با الگوهای ما برچسب های بارکد سفارشی بسازید. از میان دسته ای از اشکال و اندازه های مختلف انتخاب کنید و

آشنا برچسب

آرم سفارشی یا شماره سهام خود را بدون هزینه اضافی اضافه کنید.

همچنین می‌توانید برچسب‌های کاغذی قابل جابجایی کم‌هزینه را امتحان کنید، از جمله مواد برچسب کاغذی فوق‌ العاده قابل جابجایی با چسب کم‌چسب،

شبیه به خط تولید برچسب های قابل جابجایی چیست؟

برچسب‌های قابل جابجایی

دارای چسب کم تاک هستند، بنابراین به آنچه می‌خواهید می‌چسبند، اما به راحتی می‌توان آن‌ها را جدا کرد و هیچ اثری از آن باقی نگذاشت.

صرفه جویی در وقت و انرژی شما برچسب های قابل جابجایی Avery در کاغذ، پلاستیک سفید و پلاستیک شفاف موجود است.

کاغذ یک ماده قابل بازیافت، زیست تخریب پذیر و مقاوم در برابر سرما با کیفیت بالا است که به صورت برگه های خالی یا از طریق خدمات چاپ ما در دسترس است.

پلاستیک سفید قابل جابجایی آسان و بادوام است و فقط از طریق خدمات چاپ ما در دسترس است. مانند پلاستیک قابل جابجایی شفاف که دارای زیرچاپ سفید

رایگان برای اطمینان از چاپ رنگی زنده است.

ما یک روکش مات برای تمام مواد قابل جابجایی خود ارائه می دهیم، اما می توانید هنگام استفاده از خدمات چاپ ما، برای هر کدام براق انتخاب کنید.

از بیش از 15 شکل و اندازه در هر مقداری انتخاب کنید و راه حل برچسب موقتی عالی را ایجاد کنید که می توانید روی محصولات، شیشه یا برای سازماندهی خانه استفاده کنید.

برچسب های متحرک

برای چه مواردی می توانند استفاده شوند؟

برچسب های کاغذی قابل جابجایی را به طور کامل با تمام نیازهایی که دارید سفارشی کنید. شاید شما یک مغازه دارید و

نیاز به برچسب هایی برای چسباندن روی لباس ها یا چوب لباسی دارید، اما دوست دارید آنها را بعد از چند هفته درآورید، این برچسب های جداشدنی و لایه برداری

آسان فقط برای شما مناسب است. یک مزیت برای تولید کنندگان قهوه و شیرینی ما این است که اکنون می توانید یک برچسب قابل بسته بندی مجدد ارائه دهید

طراحی لیبلتا مشتری شما بتواند محتویات داخل کیسه را برای مصرف یا استفاده بعدی تازه نگه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *