چاپ آشنا برچسب

لیبل آزمایشگاهی حرارتی

لیبل آزمایشگاهی حرارتی هرما دمواد چسب طبیعت Hermatherm (درجه 900) را برای برچسب های چاپگر حرارتی معرفی کرده است که برای تماس با مواد غذایی تایید شده است و ادعا می کند

که اولین نوع خود در سراسر جهان است. ادعا می شود که ماده جدید کاملاً عاری از توسعه دهندگان شیمیایی است  موادی که معمولاً برای ایجاد اثر استفاده می شوند.

سهام برچسب جدید با مشارکت کاغذ Koehler ایجاد شد. کاغذ حرارتی Blue4est Pro قبلاً برای مدتی برای تولید سازگار با محیط زیست مورد استفاده قرار گرفته است.

برچسب های ساخته شده از مواد جدید برای استفاده در تمام چاپگرهای حرارتی معمولی ساده هستند. یک مزیت دیگر در چسب چند لایه 62Dps استفاده شده توسط هرما است

که برای مهاجرت ایمن است و برای تماس مستقیم با مواد غذایی خشک، مرطوب و چرب تایید شده است. با فناوری چند لایه و ویژگی های کم مهاجرت، 62Dps را می توان در محیط های خنک استفاده کرد. برچسب جدید  با مشارکت کاغذ Koehler ایجاد شد.

دستبند شناسایی بیمار

دستبند شناسایی بیمار ایرانی

خرید لیبل آزمایشگاهی

خرید دستبند شناسایی بیمار

حرید دستبند شناسایی  نوزاد

چاپ لیبل حرارتی

  •  یک ماده چسبنده برای لیبل های چاپگرهای حرارتی است که برای تماس با مواد غذایی کاملا تایید شده است و تصور می شود اولین نوع خود در سراسر جهان باشد.
  • با طبیعت  (درجه 900)، اثر توسط یک واکنش فیزیکی تولید می شود که به هیچ وجه توسعه دهندگان شیمیایی را شامل نمی شود.
  • سهام برچسب جدید با مشارکت کاغذ Koehler ایجاد شد. کاغذ حرارتی Blue4est® Pro قبلاً برای مدتی برای تولید سازگار با محیط زیست استفاده شده است.

طبیعت  برای وزن کردن میوه و سبزیجات در سوپرمارکت ها بسیار مناسب است. کدهای EAN و سایر بارکدها را می توان به خوبی نمایش داد. کاغذ بسیار مقاوم در برابر روغن است.

قرار گرفتن در معرض رطوبت باعث تغییر رنگ کاغذ می شود. با این حال این واکنش برگشت پذیر است و هنگامی که خشک می شود خوانایی تصویر چاپی بدون تغییر است.

سرعت چاپ تا 200 میلی متر بر ثانیه در چاپ مستقیم حرارتی امکان پذیر است.

روش های تولید و مواد اولیه کاغذ حرارتی

یک علامت تجاری ثبت شده است که تولید کننده و تامین کننده برتر رول کاغذ در چین است. ما بیش از 20 سال است که در صنعت تولید رول کاغذ با مشتریان خوشحال بی شماری پیشرو بوده ایم.

ما محصولات کاغذی حرارتی و غیرحرارتی را برای هر منظوری از جمله محل فروش، کیوسک ها، دستگاه های خودپرداز تولید می کنیم. و محصولات ما در هر بازاری استفاده می شود:

لیبل آزمایشگاهیچاپ آشنا برچسب

خرده فروشی، مهمان نوازی، تدارکات، بازی، و تعداد بی شماری دیگر. امروزه دارایی های شرکت ما شامل بیش از 100 کارمند، 50 قابلیت برش پیشرفته، 10 دستگاه قالب گیری و

5 دستگاه چاپ است. این دارایی ها به ما این امکان را می دهد که بیشترین بهره را از کار خود ببریم و بهترین محصولات موجود در بازار را به شما ارائه دهیم.

بخش قابل توجه و شگفت انگیز این صنعت این است که کاغذ حرارتی به طور مداوم در همه جا در میلیون ها مکان هر روز استفاده می شود

این می تواند سودهای عظیم و ثابتی را برای شما ایجاد کند. مزیت منحصر به فرد شرکت ما این است که چون شما مستقیماً از تولید کننده خرید می کنید،

قیمت های ما حداقل 5٪ تا 10٪ کمتر از سایر تامین کنندگان است.

چاپ رول

لیبل میوه

لیبل صدفی

چاپ افست رول

چاپ لیبل کاغذی

لیبل خام کاغذی

 خام صدفی

لیبل خام

ریبون

لیبل امنیتی

چاپ لیبل امنیتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *