لیبل حرارتی ترازو

لیبل حرارتی ترازو

لیبل حرارتی ترازو کاغذ حرارتی نوعی کاغذ پردازش است، اصل ساخت آن کاغذ پایه با کیفیت بالا است که با لایه ای از “پوشش حرارتی” (لایه رنگ حرارتی) پوشانده شده است.

در دستگاه فکس به عنوان حامل ارتباط متنی و گرافیکی، یعنی به عنوان کاغذ فکس؛

به عنوان مواد ضبط در سیستم های پزشکی و اندازه گیری مانند نقشه های الکتروکاردیوگرام، کاغذ ضبط ابزار حرارتی و غیره استفاده می شود.

مورد استفاده در رسید سوپرمارکت، قرعه کشی، ATM و سایر پایانه های شبکه کاغذ چاپگر تک.

در فعالیت های تجاری، برای ساخت علائم تجاری، کدهای امضا و غیره استفاده می شود. درباره کاغذ.

مشخصات تولید محصول

محصولات اصلی ما رول‌های کاغذ حرارتی

برای مارک‌های اصلی چاپگرهای POS، دستگاه‌های خودپرداز، صندوق‌ها و پایانه‌های کارت اعتباری و رول‌های لیبل حرارتی ترازو

جامبو آن‌ها برای تولید رول‌های کوچک مختلف به درخواست مشتریان است. همیشه با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود به پایین نگه داشتن

هزینه ها، ما با شرکای تجاری خود وارد یک سرمایه گذاری مشترک شدیم. به این ترتیب به ما این امکان را می دهد که سود واسطه های

غیرضروری را کاهش دهیم و به صرفه ترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه دهیم. در همین حال، ما اطمینان حاصل می کنیم

که هیچ سازشی در کیفیت رول های کاغذ حرارتی ما وجود ندارد. قطعاً پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان گرامی همیشه کافی است.

هدف

در هر زمان، ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا محصولات و فرآیندهای داخلی خود را بهبود بخشیم تا به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم.

با تلاش و انتظار، ما مشتاقانه منتظر ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان در سراسر جهان هستیم.

برچسب حرارتی 58×30 Thermo EKO 700 عددلیبل حرارتی ترازو

لطفا توجه داشته باشید: حداقل مبلغ سفارش برای برچسب های حرارتی 500 UAH است

لیبل های مستطیلی ساخته شده از کاغذ حرارتی ویژه، در اندازه 58×30 میلی متر، به صورت رول، برای چاپ بر روی چاپگرهای حرارتی یا انتقال حرارتی در نظر گرفته شده است.

محصولات ما از مواد اولیه با کیفیت از تولید کنندگان پیشرو ساخته شده اند: SXPP، Raflatac. برچسب های Thermo ECO (TE) هیچ لایه محافظی ندارند و

نسبت به برچسب های Thermo TOP (TP) در معرض محو شدن و سایش هستند. بنابراین، آنها برای علامت گذاری محصولات با گردش سریع استفاده می شوند.

برچسب حرارتی هسته رول 58×30

رول هایی با هسته های مختلف قابل سفارش هستند که قطر آنها با توجه به مدل چاپگر حرارتی شما تعیین می شود. برای اکثر چاپگرهای رومیزی،

رول هایی با هسته 40 میلی متری (1.5 “(یک و نیم”) مناسب هستند. دستگاه های درجه صنعتی از رول هایی با هسته 76 میلی متر (3 “(سه”)) استفاده می کنند.

چاپگرهای قابل حمل (در اندازه کوچک). با رول برچسب های حرارتی با هسته 25 میلی متری (1 اینچ) کار کنید. هنگام سفارش حتما قطر هسته را مشخص کنید.

اگر قطر آن را نمی دانید، مدیران ما مطابق با شما آن را انتخاب می کنند. مدل دستگاه چاپ شما برچسب های حرارتی برای چاپگرهای Zebra و همچنین TSC، GoDEX، Xprinter و غیره.

برچسب های حرارتی 58×30 را  بخرید

ما آماده همکاری با شرکت ها و افراد در سراسر ایران هستیم. ما کالا را خودمان تحویل می دهیم یا دقیقاً در زمان مشخص شده لیبل حرارتی ترازو

در سفارش شما را به بخش خدمات تحویل می فرستیم. فروش از LLC، پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده (20٪) با ارائه کلیه اسناد حسابداری لازم انجام می شود.

اگر این سوال پرسیده شود، ممکن است هزینه، ایمنی و عملکرد چاپگر حرارتی رسید را در نظر بگیرید. انتظار می رود که یک تولید کننده از منشاء مواد خام اطمینان حاصل کند،

قیمت مواد خام را کاهش دهد و از فناوری های نوآورانه استفاده کند تا نسبت عملکرد به هزینه را بهبود بخشد. امروزه اکثر تولیدکنندگان مواد خام

خود را قبل از فرآوری بررسی می کنند. همیشه از موسسات برای تست مواد و صدور گزارش تست دعوت می شود. همکاری قوی با تامین کنندگان مواد خام برای

سازندگان چاپگرهای حرارتی دریافت از اهمیت زیادی برخوردار است. این معمولاً به این معنی است که مواد اولیه آنها از نظر هزینه، کیفیت و کمیت تضمین می شود.

برچسب‌های حرارتی مستقیم، برچسب‌هایی هستند که با استفاده از حرارت چاپ می‌شوند. تصویر در چاپگرهای حرارتی مستقیم روی برچسب با سر چاپ اعمال می شود.

هنگامی که برچسب زیر هد چاپ می رود، یک واکنش شیمیایی با مدیا لیبل صورت می گیرد و فقط قسمت هایی که با هد چاپ تماس دارند تیره می شوند.

چاپ حرارتی مستقیم نیازی به روبان ندارد. بنابراین، چاپگرها کوچکتر هستند. بیشتر برچسب‌های D.T ضد خش نیستند و در گرمای زیاد یا در معرض نور خورشید ماندگاری زیادی ندارند.

رسیدهای چاپ شده در یک فروشگاه نمونه خوبی از برچسب D.T است.

برچسب های انتقال حرارتی چیست؟

برچسب‌های انتقال حرارتی از روبان‌هایی استفاده می‌کنند که جوهر را برای “انتقال” تصویر روی رسانه نگه می‌دارند. این کار با همان هدهای چاپی مورد استفاده

در چاپ حرارتی مستقیم انجام می شود. بسیاری از چاپگرهای رول رسانه ای برای چاپ T.T و D.T تنظیم شده اند.

عامل تعیین کننده این است که آیا اتاق یا مکانی برای نگه داشتن رول روبان وجود دارد. روبان های انتقال حرارتی اساساً در سه فرمول اصلی تولید می شوند:

Full Wax، Wax/Resin و Full Resin و در رنگ های مختلف قابل سفارش هستند. برچسب های انتقال حرارتی نسبت به لیبل های D.T دوام بیشتری دارند.

روشهای تولید و مواد اولیه کاغذ حرارتی روش تولید: کاغذ حرارتی مانند رول کاغذ حرارتی 57 میلی متری نوعی کاغذ پردازشی است،

روش تولید به سادگی پوشاندن لایه ای از “پوشش حرارتیلیبل حرارتی ترازو

(لایه کرونوتروپیک حرارتی) روی کاغذ پایه با کیفیت بالا است.بیش از دوازده نوع داروی شیمیایی در این لایه تغییر رنگ استفاده می شود، از جمله:

(1) رنگ لوکو یا رنگ نقره ای، به دلیل تنوع آن، رنگ های مختلفی در دست خط وجود دارد، آبی، قرمز ارغوانی، سیاه و غیره. رنگ‌های لوکو که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند

لاکتون کریستال بنفش (CVL) با سیستم تری فنیل آلکیل فتالئین، سیستم فلوران، بی رنگ هستند.

(2) عوامل کروموژنیک که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند بیسفنول A، p-furyl benzoic acid و استرهای آن هستند. سیستم nzoyl متیلن بلو (BLMB) یا سیستم مانان حلزونی.

(3) تقویت کننده، که معمولا استفاده می شود آمیدهای بنزن سولفونیک اسید است.

(4) پرکننده ها، متداول ترین آنها کربنات کلسیم است.

(5) چسب هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند پلی وینیل الکل (PVA)، متیل سلولز، نشاسته دناتوره شده، CMC، اتیل سلولز، پلی وینیل پیرولیدون،

رزین آلکیدی، رزین پلی استر، پلی آکریل آمید، پلیمر چند جزئی با اتیل آکریل آمید به عنوان مرکز، پلیمر پیوند PVA و غیره است.

(6) تثبیت کننده تصویر، معمولا استفاده می شود فنل های مانع، اسید اکریلیک سمپلکتیک اسید، استئارات روی، اپوکسید، دی بنزوئیل اسید p-phthalic.

(7) روان کننده، معمولاً مواد مومی مانند آلکان پارافین، آمید اسید استئاریک (اکتادسیل آمید).

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *