آشنا برچسب

 لیبل شیشه ای رنگی

 لیبل شیشه ای رنگی چاپ لیبل های خود چسب بر روی فیلم شفاف PP.

اگر به برچسبی اهمیت می دهید که فقط تا حدی قابل مشاهده است و بسته بندی را مبهم نمی کند، لیبل های رول شفاف چاپ شده این عملکرد را انجام می دهند. شفافیت بالای فویل به شما امکان ارائه بهتر محصول را می دهد.

برچسب‌ها مانند برچسب سفید، فشردگی را پنهان نمی‌کنند و گرافیک‌هایی که به درستی انتخاب شده‌اند ظرافت و ظرافت را به خود می‌گیرند. 

لیبل های رول شفاف با چاپ در تولید: لوازم آرایشی، محصولات بهداشتی، مواد غذایی، کنف و اسانس ها استفاده می شود. این نوع برچسب ها هم روی بطری های پلاستیکی، شیشه ای یا پلاستیکی و

همچنین روی بسته های مقوایی به خوبی کار می کنند.  برچسب های شفاف چاپ شده به هر شکل چاپ دیجیتال لیبل های رول شفاف شفاف که به هر شکل چاپ دیجیتال چاپ می شوند

برچسب های رول شفاف با طیف وسیعی از کاربردها. ما تولید لیبل روی رول را برای تولیدکنندگان مواد غذایی، نوشیدنی ها، محصولات پاک کننده و مراقبتی ارائه می دهیم.

برچسب های شفاف چاپ شده را با گزینه حفاظت از لمینت اضافی انتخاب کنید. این نوع پرداخت تضمین می کند که برچسب در برابر ضربه مکانیکی مقاوم است.

آشنا برچسب

چاپ انواع لیبل

ما لیبل ها را با وضوح بالا چاپ می کنیم. این خوانایی کوچکترین فونت را تضمین می کند. این یک عنصر کاملاً مهم در مورد برچسب های چند زبانه یا اطلاعات ترکیبی و تغذیه ای پیچیده است.

در چاپخانه ما می توانید حتی حداقل مقدار لیبل خودچسب را سفارش دهید. این به شما امکان می دهد در هزینه خود صرفه جویی کنید، زیرا مجبور نیستید برچسب های قدیمی را دور بیندازید و همچنین می توانید

به صورت پویا محتوا و طراحی را بدون متحمل شدن هزینه اضافی در صورت نیازهای جدید در این زمینه به روز کنید.

چاپ دیجیتال با جوهر سفید CMYK چاپ لیبل های شفاف با استفاده از جوهر سفید

علاوه بر پالت استاندارد CMYK، ما همچنین برچسب های شفاف را با جوهر سفید چاپ می کنیم. این رنگ اضافی به ما امکان چاپ فیلم های شفاف را می دهد. زیرچاپ سفید تضمینی برای به دست آوردن

اثرات اضافی و ارزشمند بر روی برچسب ها است. زیرلایه هایی که برچسب های ما به آنها اختصاص داده شده است عبارتند از: مقوا، پلاستیک، فلز، شیشه، تخته مبلمان، سطوح لاک زده.

لیبل های رول شفاف را به شکل دلخواه سفارش دهید.

برچسب های شفاف

را می توان به صورت دیجیتالی به هر شکلی برش داد. با تشکر از این، زمان پردازش سفارش شما واقعا کوتاه خواهد بود و معمولاً بیش از 2-4 روز کاری طول نمی کشد.

اگر می خواهید چندین الگو را در یک سفارش چاپ کنید، مشکلی نیست. خدمات شخصی‌سازی در فناوری چاپ دیجیتال موجود است و به شما امکان می‌دهد تا داده‌های متغیری مانند شماره سریال، شماره دسته محصول و

غیره را روی برچسب‌ها قرار دهید. همین امروز برچسب‌های شفاف را با چاپ سفارش دهید و تجارت خود را با ما توسعه دهید!

 لیبل های شفاف چاپ شده روی رول.

برچسب‌های ما بر روی یک رول چاپ می‌شوند که امکان استفاده خودکار سریع و دقیق را فراهم می‌کند. بسته بندی برچسب های روی رول نیز با استفاده از اپلیکاتورهای نیمه اتوماتیک یا به سادگی به صورت دستی به راحتی چسبانده می شود.

دستبند شناسایی بیمار

دستبند شناسایی نوزاد

امنیتی

آزمایشگاهی

شبرنگ

متال

چاپ رول

میوه

ریبون

وید

صدفی

افست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *