آشنا برچسب

لیبل مواد غذایی خوراکی

تعداد وعده ها در هر ظرف به شما می گوید که چه تعداد وعده در کل بسته بندی وجود دارد.

کالری واحدی از انرژی است که میزان انرژی یک غذا را برای بدن اندازه گیری می کند. تعداد کالری‌هایی که روی برچسب غذا درج شده است، نشان می‌دهد که در یک وعده چقدر کالری وجود دارد.

اطلاعات روی برچسب مواد غذایی بر اساس رژیم غذایی 2000 کالری در روز است. اما تعداد واقعی کالری ها و مواد مغذی مورد نیاز کودکان با توجه به سن، وزن،

جنسیت و سطح فعالیت بدنی آنها متفاوت است.

چربی کل این عدد نشان می دهد که در یک وعده غذا چقدر چربی وجود دارد. اگرچه چربی بیش از حد می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود، بدن ما هر روز به مقداری چربی نیاز دارد.

چربی ها منبع مهمی از انرژی هستند  در هر گرم دو برابر کربوهیدرات یا پروتئین انرژی دارند. برای پوست، استخوان ها و اندام های داخلی عایق و محافظت می کنند.

چربی همچنین حامل و به ذخیره ویتامین های خاصی (A، D، E و K) کمک می کند.

چاپ لیبل صدفی

چربی‌های اشباع شده و چربی‌های ترانس اغلب «چربی‌های بد» نامیده می‌شوند، زیرا کلسترول را بالا می‌برند و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهند.آشنا برچسب

چربی های اشباع شده باید کمتر از 10 درصد کالری مصرفی بچه ها در روز را تشکیل دهند.  ترانس باید تا حد امکان کم باشد (کمتر از 1 درصد کل کالری).

چربی های غیر اشباع نیز ممکن است در زیر چربی کل فهرست شوند. چربی‌های غیراشباع اغلب «چربی‌های خوب» نامیده می‌شوند، زیرا مانند چربی‌های اشباع شده

سطح کلسترول را افزایش نمی‌دهند. بیشتر چربی ها باید از منابع چربی های غیراشباع تهیه شوند.

کلسترول

کلسترول در ساخت سلول های سالم و ساخت ویتامین D و برخی هورمون ها مهم است. اگر مقدار آن در خون خیلی زیاد باشد، می تواند مشکل ساز شود و احتمال

حمله قلبی یا سکته مغزی در زندگی فرد را افزایش دهد.

چاپ لیبل

سدیم بخشی از نمک است. سدیم برای تعادل مایعات مورد نیاز است، اما مصرف بیش از حد آن می تواند به فشار خون بالا کمک کند. تقریباً همه غذاها دارای مقادیر کمی سدیم هستند،

اما بسیاری از غذاهای فرآوری شده سرشار از سدیم هستند.

کربوهیدرات کل

کربوهیدرات ها منبع مهم انرژی هستند. برچسب مواد غذایی کل کربوهیدرات را همراه با فیبر، کل قندها و قندهای افزوده نشان می دهد.

فیبر رژیمی

فیبر غذایی به خودی خود کالری ندارد و بخشی ضروری از یک رژیم غذایی سالم است.  می تواند به شما کمک کند احساس سیری کنید و به منظم بودن روده کمک می کند.

رژیم های غذایی با فیبر بالا می تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کند و ممکن است به کاهش خطر ابتلا به سرطان روده کمک کند.

چه چیزی در برچسب مواد غذایی جدید انتظار می رود:

چاپ لیبل بهداشتی

فونت تایپ بزرگتر است تا وعده های هر ظرف، اندازه وعده و کالری را برجسته کند. اندازه سرو محصول به آنچه یک  معمولی می خورد به روز می شود.

اندازه وعده و کالری برای جلب توجه شما به این اطلاعات مهم جسورانه است. سدیم، فیبر غذایی و ویتامین D بر اساس شواهد علمی جدید، مقادیر روزانه را به روز کرده اند.

کالری از دسته چربی حذف می شود زیرا تاکید بیشتری بر نوع چربی و مقدار چربی وجود دارد. یک دسته بندی جدید در کل قندها به نام “قندهای افزوده شده” وجود دارد.

لیبل امنیتی لیبل شبرنگ  لیبل دی جی کالا   لیبل خرد شونده  لیبل میوه  لیبل آزمایشگاهی  دستبند شناسایی بیمار  لیبل حرارتی لیبل وید  لیبل محصولات غذایی

چاپ لیبل کاغذی  لیبل متالایز   برچسب اسباب بازی  لیبل صدفی   لیبل متال  لیبل کاغذی  لیبل ترانسپارنت  لیبل پشت چسب دار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *