آشنا برچسب

لیبل های آزمایشگاهی کم چسب

لیبل های آزمایشگاهی کم چسب ما برچسب‌های بارکد و برچسب‌های بادوام را برای مواردی که نیاز به برچسب‌گذاری مقاوم در برابر رطوبت، گرما، سرما یا حلال است، ارائه می‌کنیم.

برچسب ها برای مطابقت با نیازهای خاص مشتری انتخاب می شوند. برچسب‌های ما را می‌توان به‌صورت پیش‌چاپ با حداکثر ۴ رنگ یا خالی گذاشت تا برای چاپ در محل عرضه شود.

الزامات فردی هر برنامه برآورده می شود. برچسب ها و برچسب های خطوط هوایی: ما می‌توانیم برچسب‌ها و برچسب‌هایی را برای خطوط هوایی مانند

برچسب‌های چمدان، کارت پرواز، برچسب چمدان، برچسب‌های بررسی امنیتی و غیره انجام دهیم.

ما برچسب‌های بارکد و برچسب‌های بادوام را برای مواردی که نیاز به برچسب‌گذاری مقاوم در برابر رطوبت، گرما، سرما یا حلال است، ارائه می‌کنیم.

برچسب ها برای مطابقت با نیازهای خاص مشتری انتخاب می شوند. برچسب های ما را می توان از قبل تهیه کرد

چاپ شده با حداکثر 4 رنگ یا خالی برای چاپ در محل. الزامات فردی هر برنامه برآورده می شود.

برچسب های مصرف کننده غیر غذاییآشنا برچسب

ما برچسب‌های بارکد و برچسب‌های بادوام را برای مواردی که نیاز به برچسب‌گذاری مقاوم در برابر رطوبت، گرما، سرما یا حلال است، ارائه می‌کنیم. برچسب ها

برای مطابقت با نیازهای خاص مشتری انتخاب می شوند. برچسب‌های ما را می‌توان به‌صورت پیش‌چاپ شده با حداکثر 4 رنگ ارائه کرد یا برای چاپ در محل خالی گذاشت.

الزامات فردی هر برنامه برآورده می شود.برچسب کیسه خون برای نمایش نام، گروه خونی، شماره سریال، تاریخ جمع آوری خون و برخی اقدامات احتیاطی و دستورالعمل

برای انتقال خون استفاده می شود. با توجه به خاص بودن محیط کاربرد، برچسب بانک خون کیسه خون باید شرایط دمای پایین، استریل و عاری از گرد و غبار اتاق ذخیره سازی

را برآورده کند و می تواند در برابر سرمایش سریع، استریلیزاسیون در دمای بالا، سانتریفیوژها و غیره مقاومت کند. برای آزمایشات بیوشیمیایی پزشکی و آزمایشگاهی مورد نیاز است.

مطالبه گر احتیاط و ایمنی صنعت پزشکی ایجاب می کند که در تولید برچسب های پزشکی دقت و جدیت داشته باشیم. مواد موجود: کاغذ مصنوعی، PVC، کاغذ پوشش داده شده،

فیلم مروارید، پلی اتیلن و سایر مواد خود چسب. ویژگی های برچسب: مناسب برای استفاده در دمای پایین، دمای بالا یا محیط های استریل سازی؛ مقاومت در برابر نفوذ نرم کننده،

مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت شیمیایی؛ چسبندگی قوی، از جدا شدن برچسب در سانتریفیوژ با سرعت بالا جلوگیری می کند. محدوده کاربرد:

برچسب کیسه خون،

برچسب لوله آزمایش، برچسب لوله آزمایش آزمایشگاهی، برچسب برودتی کیسه خون پزشکی، برچسب لوله آزمایش برودتی آزمایشگاهی،

کیسه خون پزشکی برودتی، برچسب لوله آزمایش پزشکی برودتی. دسته: برچسب های مواد غذایی و داروییشرحنظرات (0)شرحدامنه کاربرد برچسب کیسه خون چیست؟

برچسب کیسه خون برای موارد زیر استفاده می شود: مراکز اهدای خون و بانک های خون.بیمارستان ها و مراکز پزشکی که فرآورده های خونی را ذخیره و مدیریت می کنند.

آزمایشگاه های بالینی درگیر در آزمایش و پردازش خون.چگونه برچسب مناسب کیسه خون را انتخاب کنیم؟برای انتخاب برچسب کیسه خون مناسب:

دوام و مقاومت در برابر شرایط مختلف (مانند دما، رطوبت) را در اولویت قرار دهید.از سازگاری با سیستم های بارکد برای اسکن و

ردیابی آسان اطمینان حاصل کنید.پایبندی به استانداردها و مقررات صنعت را تأیید کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *