لیبل های آزمایشگاهی

برچسب آزمایشگاهی در اینجا نقش قابل ملاحظه ای در اعلان مشخصات کالا یا موضوع آزمایش ایفا میکند. به طور مثال جهت اطلاع یا اخطار به کاربران یک ماده شیمیایی خاص و الصاق علائمی چون سمی ، مضر ، تحریک کننده و … نیاز به چاپ لیبل با ویژگی های خاص وجود دارد.

از آنجا که بیشترین محل کاربرد برچسب آزمایشگاهی در مصارف تشخیص پزشکی و لوله های نمونه گیری بیمار است باید به دو عامل توجه داشت . مورد اول نحوه چاپ این نوع لیبل است که بایستی به صورت آسان ، در زمان کم و با دستگاه های رایج انجام شود . تعداد بالای استفاده از این لیبل نیز نباید از لحاظ اقتصادی هزینه بر باشد . از این روش است که این برچسب به عنوان لیبل پشت چسبدار بدون نیاز به ریبون های مرسوم مانند ریبون وکس و ریبون رزین قابلیت چاپ پذیری دارد.
مورد دوم درباره لیبل آزمایشگاهی ترمال ، نیاز کاربردی به تنوع چسب برای این محصول می باشد . به طور مثال در مورد لوله های آزمایشگاهی شیشه ای و یا کاربردهای مشابه گاها نیاز به جدا کردن لیبل چسبیده شده بر روی لوله برای طی مراحل بعدی آزمایش بیمار وجود دارد تا این برچسب روی لوله دیگری الصاق شود . جهت نیل به این مقصود نوع چسب لیبل آزمایشگاهی جهت الصاق بر لوله شیشه ای کم چسب تعریف می شود.

انواع لیبل حرارتی آزمایشگاهی

سایزهای استانداردی از برچسب حرارتی آزمایشگاهی در بازار موجود می باشند که بنا بر درخواست و نیاز مشتریان قابل فروش به صورت عمده و یا خرد هستند. از سایزهای مرسوم این لیبل می توان به ابعاد میلیمتری ۲۵ * ۳۵ ، ابعاد ۱۵ * ۴۵ ، ابعاد ۲۰ * ۴۰ و سایز ۲۵ * ۳۵ میلیمتر اشاره کرد.
علاوه بر سایز لیبل آزمایشگاهی ، نیاز به قدرت چسبندگی مختلف در این محصول ، به تنوع تولیدی آن می انجامد. جهت شناسایی بهتر چسبندگی از رنگ مومی (زیره) متفاوت برای آن استفاده می شود. به طور مثال رنگ زیره سفید در حرارتی آزمایشگاهی ، به نوع کم چسب این برچسب اشاره دارد که در کاربردهای روزانه بدان برچسب آزمایشگاهی ریمو یا برچسب جابجا شونده اطلاق می شود.
اگر درجات چسبندگی لیبل ریمو را بالاتر در نظر بگیریم به ترتیب به رنگ زیره آبی و پس از آن به لیبل زیره زرد که پرچسب تر است می رسیم. در نوع زرد پرچسب پس از جدا کردن مقداری از چسب بر روی شیشه باقی مانده که تمیز کردن آن از نظر زمانی مقرون به صرفه نیست و بیشتر برای ظروف و لوله های آزمایشی یک بار مصرف به کار می رود.

حرارتی آزمایشگاهی صدفی

در صورتیکه از خاصیت صدفی در کنار ویژگی حرارتی استفاده شود به لیبل پی وی سی حرارتی خواهیم رسید که همانگونه که اشاره شد ، تلفیقی از لیبل صدفی به همراه لیبل حرارتی است. این محصول نیز در مراکز پزشکی و آزمایشگاهی کاربرد دارد . از ویژگیها و مزیتهای این برچسب می توان به ضد آب بودن ، مقاومت در شرایط محیطی ، مقاومت در برابر کشیدگی و پارگی اشاره کرد. لیبل حرارتی آزمایشگاهی صدفی جهت چاپ بی نیاز از ریبون است.

چاپ آشنا برچسب

شرکت آشنا برچسب در سال 1377 در تهران تاسیس و در زمینه تولید و چاپ انواع اتیکتهای پشت چسبدار فعالیت خودرا آغاز نموده و اینک در این راستا اهداف تعیین شده  این مجموعه توانسته با دراختیار داشتن پرسنلی مجرد و با تجربه کاری و همجنین  مدرنترین  ماشین آلات چاپ ، دایکات ، روتاری ، و برش در زمره برترین تولید کنندگان محصولات فوق قرارگیرد.

انواع محصولات ما

  • انواع لیبل های خام
  • انواع لیبل های چاپی (فلکسو ، افست رول)

انواع لیبل خام:  1-  دستبند های شناسایی بیمار  2-  کاغذی  3-  صدفی  4- متال  5-  حرارتی  6- امنیتی  7- متالایز

8- ترانسپارنت

انواع لیبل های چاپی :  1-  کاغذی  2- صدفی  3- متالایز  4- ترانسپارنت  5-  حرارتی  6-  متال

تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار

به صورت رول و شیت

شماره تماس های ما :  55257292-021     4 55277121 -021    1-55262280-021

 برچسب حرارتی  ،  برچسب اصالت ،  لیبل شبرگی ،  لیبل دامپزشکی  ، چاپ افست رول ،  چاپ فلکسی

 

دستبند شناسایی بیمار      مچبند شناسایی بیمار                لیبل چاپی     

  

وبلاگ 1

وبلاگ 2

وبلاگ3

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *