چاپ آشنا برچسب

لیبل پشت چسبدار ساده

لیبل پشت چسبدار ساده  یک تغییر دهنده بازی برای PS Labels است. RFID که مخفف عبارت Radio- Frequency Identification است، از امواج رادیویی برای جمع آوری و ارسال اطلاعات استفاده می کند.

این یک قالب است که می تواند در اشیا، برچسب ها یا بسته بندی ها جاسازی شود و امکان ردیابی، ذخیره و انتقال داده ها را فراهم می کند.

اینله های RFID را می توان با برچسب های PS تعبیه کرد تا راه حل های “برچسب گذاری هوشمند” را ارائه دهد. این برچسب ها به طور گسترده برای ردیابی،

احراز هویت و ضد جعل کالا استفاده می شود.

رشد برچسب‌های ضد تقلبی – برچسب‌گذاری ضد تقلبی فرآیند برچسب‌گذاری ایمن است که از تقلید جلوگیری می‌کند و ایمنی کالا را تایید می‌کند.

اندازه گیری های ضد جعل توسط شرکت ها انجام می شود که به آنها کمک می کند تا ضررهای ناشی از جعل را از نظر درآمد و وفاداری به حداقل برسانند.

برچسب‌های PS بیشتر در برچسب‌گذاری محصولات غذایی و دارویی برای کاهش جعل با استفاده از بارکد برای ردیابی یا فناوری RFID استفاده می‌شوند.

جذابیت بالا – برچسب های P.S همچنین باید زیبایی شناسی عالی ارائه دهند زیرا محصولات برای جلب توجه گردن به گردن در قفسه های خرده فروشی رقابت می کنند.

مواد مختلف برچسب PS در دسترس چاپگرهای لیبل شامل کاغذهای تخصصی با بافت غنی است. فویل های متالایز پر جنب و جوش؛ فیلم هایی در انواع شفاف،

متالیزه و مات تا هولوگرافی چشمگیر؛ نساجی و حتی محصولات روکش چوب. تبدیل تزئینات می تواند از اشکال قالب گرفته تا متن و لوگوهای برش خورده گرفته تا تصاویر برجسته

یا برجسته تا مناطق دانه بندی ناهموار یا لاک زدن نقطه ای تا مهر و موم فویل فلزی یا هولوگرافیک باشد.

لیبل پشت چسبدار آشنا برچسب

رشد فیلم‌های قابل جابجایی و جابجایی مجدد به‌عنوان Facestock – این فیلم‌ها حذف و جابجایی آسان را تسهیل می‌کنند،

مخصوصاً در مورد برچسب‌گذاری نوشیدنی که سرعت دستگاه بسیار بالا است. آنها همچنین با توجه به سطح کوچک و کاربرد دقیق، در برچسب گذاری دارویی کاربرد دارند.

در Cosmo Films، ما انواع مختلفی از فیلم های برچسب PS را تولید می کنیم. این فیلم ها فیلم های قابل چاپ جهانی هستند و با تمام سیستم های مبتنی بر جوهر سازگار هستند.

فیلم های موجود در انواع سفید، شفاف، متالیزه و مات عملکرد چاپ عالی و همچنین چسبندگی عالی با فویل های گرم/سرد را ارائه می دهند.

این فیلم ها همچنین سفتی خوبی برای عملیات تبدیل و توزیع ارائه می دهند. آنها در بیشتر برچسب‌گذاری محصولات مراقبت شخصی،

برچسب‌گذاری محصولات غذایی و نوشیدنی‌ها، محصولات دارویی و همچنین برچسب‌گذاری مشروبات الکلی کاربرد دارند.

نوآوری مسئولانه نیروی محرکه فیلم های حساس به فشار خواهد بود. تقاضا برای راه‌حل‌های با فناوری پیشرفته و در عین حال مسئولیت‌پذیر باعث می‌شود

برچسب پشت چسب دار

که فناوری و پایداری با هم ترکیب شوند تا پیشرفت‌های بیشتری در برچسب‌های PS ارائه دهند. رشد سریع تجارت الکترونیک و تجارت بین‌الملل، تقاضا برای

حمل و نقل و خدمات لجستیکی از مهم‌ترین عواملی هستند که این رشد را تحریک می‌کنند. آینده برچسب های حساس به فشار بسیار روشن و مثبت است.

5 مزیت برچسب های حساس به فشار بالا  بهترین تولید کنندگان برچسب در ایران

لیبل امنیتی   چاپ لیبل امنیتی    لیبل حرارتی امنیتی    لیبل امنیتی اموال   برچسب امنیتی ارزان   چاپ لیبل امنیت اموال   چاپ لیبل امنیتی خودرو

برچسب اموال    لیبل اصالت   برچسب امنیتی     اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *