آشنا برچسب

لیبل پشت چسب دار

لیبل پشت چسب دار برچسب ها و چسب های حمل و نقل و ذخیره سازی می توانند به ساده سازی فرآیندهای توزیع و تولید با انتخاب دقیق کمک کنند.

برچسب های پزشکی نیز نیاز به عقیم سازی دارند.

خود برچسب ها نباید عملکرد یا ایمنی محصولات پزشکی را به خطر بیندازند. یک شرکت چاپ لیبل پزشکی و دارویی می تواند به مشتری کمک کند تا برچسب های

محصولات پزشکی را تهیه کند که برای استفاده در محیط های درمانی استریل و ایمن هستند.

تصمیم گیری نهایی برای چسب برچسب

اکنون که انواع مختلف چسب برچسب و گزینه های خود را بر اساس کاربردهای مختلف می دانید، می توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع چسب برچسب برای محصولات شما ایده آل است.

با انتخاب زیرلایه یا مواد سطحی که برچسب شما روی آن اعمال می شود، شروع کنید. بسته به محیط محصول، شرایط نگهداری و کاربرد نهایی، انواع مختلف لیبل ها

سطوح مختلفی از عملکرد را ارائه می دهند.

در مرحله بعد، باید نوع مناسب چسب را انتخاب کنید. برچسب های چسب قابل جابجایی برای محصولات مصرفی، تجهیزات پزشکی ایده آل هستند و هیچ اثری

روی محصول باقی نمی گذارند. برچسب های چسب دائمی بیشتر برای قطعات الکترونیکی، محصولات غذایی و سایر محصولات تخصصی که نیاز به نشانگرهای ایمنی یا

هشدارهای مشابه برای کاربران نهایی دارند، مناسب است.آشنا برچسب

برچسب

شما چیزی بیش از مواد و چسب است. شما همچنین باید رنگ های مناسب از جمله لوگو و قرار دادن اطلاعات محصول را برای ایجاد یک برچسب چشم نواز انتخاب کنید.

برخی از برچسب های محصولات ممکن است برای محافظت از آنها در برابر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، تغییرات دما و رطوبت، یا قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء

بنفش به لمینت یا مواد تکمیل کننده نیاز داشته باشند.

جاپ لیبل در چاپ انواع لیبل، از برچسب های دائمی بدون دستکاری برای محصولات پزشکی گرفته تا لیبل های قابل جابجایی برای محصولات مصرفی، تجربه دارد.

ما می توانیم به شما در ایجاد برچسب های بادوام برای تقریباً هر برنامه ای کمک کنیم، بنابراین برای اطلاعات بیشتر همین امروز با تماس بگیرید.

اگر در تجهیزات برچسب‌زنی صنعتی تازه کار هستید، تفاوت بین برچسب‌های حساس به فشار و برچسب‌های چسبنده ممکن است گیج‌کننده باشد.

حقیقت این است که تنها تفاوت در نام است.

برچسب های حساس

به فشار همان نوع محصولی هستند که برچسب های خالی را می توانید در خانه چاپ کنید. این برچسب دارای یک چسب.

از قبل با پشتی قابل جابجایی است. تمام کاری که مصرف کننده  یا ماشین برچسب زنی باید انجام دهد این است که پشتیبان را جدا کرده و برچسب را بچسباند.

مصرف کنندگان از آنها به عنوان چسبنده یاد می کنند: این نام نشان می دهد که آنها برای چسباندن برچسب روی یک کالا به محصولات اضافی مانند نوار یا چسب نیاز ندارند.

حساس به فشار به روش کاربرد صنعتی اشاره دارد، این همان چیزی است که سازنده بر آن تمرکز می کند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد برچسب های حساس

به فشار و چسبنده بدانید. منشاء برچسب های خود چسب

برچسب های خود چسب دارای چسب از قبل در پشت هستند. بیش از یک قرن پیش، چسب از قبل به کار رفته معمولاً به چیزی نیاز داشت تا چسب را فعال کند.

متال

صدفی

بیمار

امنیتی

آزمایشگاهی

میوه

وید

چاپ افست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *