لیبل چسبی آزمایشگاهی

برچسب های آزمایشگاهی چیست

برچسب‌های آزمایشگاهی به متخصصان پزشکی کمک می‌کنند تا نمونه‌های آزمایشگاهی را شناسایی و ردیابی کنند و به طور موثر در سراسر یک آزمایشگاه یا مرکز پزشکی ارتباط برقرار کنند.

کاربردهای متداول برچسب آزمایشگاهی در مراقبت های بهداشتی

برچسب‌های آزمایشگاهی مدیریت موجودی تاریخ‌دار، داروها، معرف‌ها، سطل‌های عرضه مرکزی و موارد دیگر را بهبود می‌بخشد. آنها همچنین برای شناسایی نمونه ها و برای کاربردهای برودتی که به شرایط نگهداری طولانی مدت نیاز دارند، استفاده می شوند.

برچسب های آزمایشگاهی

طیف گسترده ای از برچسب های آزمایشگاهی را برای کاربرد در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی در اختیار دارد. به علاوه، اگر به یک برچسب سفارشی نیاز دارید، UAL طراحی، قیمت گذاری، اثبات و سفارش برچسب های سفارشی را به صورت آنلاین یا مستقیماً از طریق تیم خدمات مشتری ما آسان می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. لیبل چسبی آزمایشگاهی

برچسب برای آزمایشگاه ها

اینجا را کلیک کنید تا فرم قیمت برچسب ما را پر کنید تا در مورد برچسب هایی که نیاز دارید به ما بگویید، یا این راهنمای برچسب ها را برای آزمایشگاه هایی که عرضه می کنیم بخوانید.

راهنمای برچسب آزمایشگاهی

این راهنمای کوتاه شما را با محدوده برچسب ما برای آزمایشگاه های بیوتکنولوژی، کشاورزی، محیط زیست و پزشکی قانونی آشنا می کند. این برچسب ها توسط آزمایشگاه های مراقبت های بهداشتی، آزمایشی و تحقیقاتی در سراسر بریتانیا استفاده می شود. شما از بین طیف گسترده ای از برچسب های تخصصی ساخته شده برای آزمایشگاه ها انتخاب دارید. لیبل چسبی آزمایشگاهی

مواد برچسب: کاغذ، پلاستیک، محلول در آب و حرارتی مستقیم

انتخاب مواد برچسب مناسب کلید طول عمر طولانی و برچسب‌های قابل خواندن است.

برچسب های کاغذی مقرون به صرفه ترین راه حل برچسب هستند. برای شناسایی یکباره طراحی شده است – اما از تماس قابل توجهی با آب یا بخار زنده نمی ماند.

برچسب‌های پلاستیکی قوی‌تر هستند و برای زنده ماندن از محتوای آب طراحی شده‌اند و متن و بارکد واضحی ارائه می‌دهند. اگر برچسب های شما با اتوکلاو استفاده می شود، به برچسب های پلاستیکی نیاز خواهید داشت. برای نمونه ای که ممکن است با حلال ها تماس پیدا کند، به یک برچسب پلاستیکی و ترکیب جوهر نیاز دارید که ساییده نشود. از ما بپرسید که چه ترکیبی با حلال هایی که استفاده می کنید بهتر عمل می کند.

حرارتی مستقیم برای برچسب هایی با عمر لیبل کوتاه و در معرض گرما قرار نمی گیرند عالی است. آنها نیاز به جوهر را از بین می برند و می توانند با هر چاپگر انتقال حرارتی یا حرارتی چاپ شوند.

برچسب‌های محلول در آب معمولاً در آزمایشگاه‌ها یافت نمی‌شوند، اما به این معنی است که تمام آثار برچسب‌ها را می‌توان قبل از برچسب‌گذاری مجدد از نمونه‌ها پاک کرد. لیبل چسبی آزمایشگاهی

چسب ها

چسب ها کلید برچسب هایی هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید. این چسبی است که در تماس با حلال ها، آب، نیتروژن مایع، فریزرها و تمام شرایط شدیدی که در آزمایشگاه ها با آن مواجه می شوند، زنده می ماند.

چسب های دائمی استاندارد مقرون به صرفه ترین برچسب ها هستند. این یک چسب قابل اعتماد برای دماهای بالا یا انجماد نیست. لیبل چسبی آزمایشگاهی

چسب جدا شونده برای ظروف و نمونه هایی که نیاز به استفاده مجدد دارند ایده آل است. اگر با برچسب های پلاستیکی استفاده شود، می توانید برچسب های شناسایی قدیمی را به سرعت و به راحتی جدا کنید، حتی اگر نمونه خیس شود.

چسب فریزر دارای طیف وسیعی از مشخصات برای برچسب های دارای رتبه های 20-، 40-، 90- و ذخیره سازی برودتی در 196- است.

چسبی را بخواهید که در برابر تماس با طیف وسیعی از حلال‌ها مقاوم باشد – زایلن، تولوئن، الکل‌ها، استون، دی متیل سولفوکسید (DMSO)، متیل اتیل کتون (MEK) و آکریلونیتریل (ACN).

اندازه های برچسب

با بیش از 6000 قالب برچسب در کتابخانه قالب ما، ما می توانیم برچسبی را به شما ارائه دهیم که دقیقاً متناسب با شرایط شما باشد. اینها را با مواد مختلف برچسب و چسب هایی که ما استفاده می کنیم ترکیب کنید و مطمئن خواهید بود که برچسب دقیقی را که می توانید به آن اعتماد کنید، دریافت خواهید کرد.

به ما اجازه دهید لیبل های خود را برای شما چاپ کنیم

اگر می‌خواهید برچسب‌های خود را به‌طور منحصربه‌فرد شناسایی کنید، اما نمی‌خواهید روی چاپگری با وضوح بالا سرمایه‌گذاری کنید، از ما بخواهید که کدهای شناسایی شما را از قبل چاپ کنیم. می توانید از ما برای دنباله های عددی یا الفبایی استفاده کنید یا یک پایگاه داده در اختیار ما قرار دهید و ما آنها را برای شما چاپ خواهیم کرد.

کاربردهای معمول آزمایشگاهی

لیبل‌های hese طوری ساخته می‌شوند که به لوله‌های پلاستیکی و شیشه‌ای برای استفاده موقت یا دائمی بچسبند. برچسب‌ها را می‌توان روی دو طرف یا بالای لوله‌های PCR

و میکرو سانتریفیوژ اعمال کرد. برچسب های نقطه ای یا مستطیلی رنگی موجود است. در حالی که این برچسب ها برای چاپگرهای حرارتی طراحی شده اند

(بنابراین جوهر پوسته پوسته نمی شود) هنوز هم می توان با خودکار نشانگر قابل اعتماد روی آنها نوشت. در طیف وسیعی از چسب های قابل انجماد موجود است

که می توانند تا 196- گیر کنند. از بین برچسب هایی که از پلاستیک ضد آب یا کاغذی ساخته شده اند که به اکثر پلاستیک ها و شیشه ها می چسبند،

انتخاب کنید. با برچسب های پلاستیکی ما، نمونه های شما پس از حمام آب جوش، انجماد استاندارد تا دمای فریزر برودتی، شناسایی می شوند.

آنها در برابر اکثر حلال های آلی، عوامل سوزاننده بدون پوسته شدن، شکننده شدن یا تخریب مقاوم هستند.

برچسب های اسلاید

اسلاید میکروسکوپ

اسلاید میکروسکوپ

این برچسب ها دارای پوششی هستند که باعث می شود اطلاعات چاپ شده بر روی برچسب ها شفاف و واضح باشد. به همان اندازه برای متن و بارکد مناسب است. مانند بسیاری از برچسب‌های ما، این برچسب‌ها با انتخاب چسب مقاوم در برابر حلال یا لایه‌برداری عرضه می‌شوند.

تیوب و ویال کریو

برچسب های برودتی

برچسب های برودتی

ساخته شده از چاپگر لیزری یا مواد پلاستیکی قابل چاپ حرارتی با چسبی که هنگام نگهداری در دمای 196- جدا نمی شود. ما برچسب هایی با اندازه ویال ها، اسلایدهای میکروسکوپ، لوله ها، میکرو سانتریفیوژها، میکروپلان ها و طیف وسیعی از ظروف داریم که برای حفظ زیستی طولانی مدت در نیتروژن مایع استفاده می شوند.

برچسب های ظروف شیشه ای آزمایشگاهی

لیبل های ظروف شیشه ای

برچسب های ظروف شیشه ای

که می توانند برای استفاده مجدد با ظروف شیشه ای جدا شوند – یا چسب های دائمی برای نگهداری طولانی مدت و شناسایی. در طیف وسیعی از اندازه ها عرضه می شود. برچسب های ساخته شده از مواد انعطاف پذیر که به سطوح منحنی چسبیده می مانند.

لیبل های لوله سانتریفیوژ مخروطی

برچسب هایی که به طور ویژه برای استفاده روی لوله های مخروطی شیشه ای یا پلی پروپیلن طراحی شده اند. اندازه برچسب متناسب با 5 میلی لیتر تا 100 میلی لیتر.

لیبل بالای ویال

برچسب های دایره ای که می توانند ذخیره سازی در دمای پایین را تحمل کنند. یا با جزئیات شناسایی و بارکدهای دو بعدی با چگالی بالا یا رنگی چاپ شده است.

برچسب های آزمایشگاهی چند قسمتی

برچسب‌های چند قسمتی با بخش‌های جداشده زمانی مفید هستند که شما نیاز به شناسایی چندین نمونه با شناسایی یکسان دارید. ما تعداد کمی از این برچسب ها را به عنوان انبار حمل می کنیم، اکثر آنها مطابق با مشخصات ساخته شده اند.

برچسب های نی

با توجه به اینکه برچسب های نی معمولاً 5 میلی متر در 25 میلی متر هستند، مواد برچسب باید نرم و انعطاف پذیر باشد تا با منحنی تنگ نی سازگار شود. از بین طیف وسیعی از چسب های مناسب برای ذخیره سازی تا 196- انتخاب کنید.

نمونه ها

مانند همه برچسب ها – توصیه می کنیم نمونه ای از برچسب را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که می توانید در شرایط آزمایشگاهی به آنها اعتماد کنید. برای سفارش بسته نمونه رایگان خود اینجا را کلیک کنید. حتما ذکر کنید که در چه شرایطی قصد دارید از برچسب های خود استفاده کنید.

برچسب های سهام

در حالی که ما تعداد زیادی برچسب در انبار داریم، اما برای تحویل روز بعد آماده هستند، آنها معمولاً برچسب های مورد استفاده خواهند بود. اگر به ترکیب کمتری از اندازه، مواد برچسب یا چسب نیاز دارید، ما می‌توانیم آن را بسازیم. امروز با ما با شماره 02155277121 تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.

به عنوان یک تامین کننده ضروری، تاسیسات تولید ID Label در طول بحران کروناویروس کووید-19 فعال باقی می‌ماند. ما سفارش‌ها را برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، آزمایشگاه‌های آزمایش و تحقیقات، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و سایر شرکت‌هایی که توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ضروری تشخیص داده می‌شوند، اولویت‌بندی می‌کنیم.

دستبند بیمارستانی بزرگسالان

دستبند رولی بیمارستانی نوزاد

محتوای دستبند بیمار

خرید لیبل آزمایشگاهی

 بیمارستان

دستبند شناسایی بیماران

 چاپی بیمارستانی

دستبند بیمارستانی نوزاد

کاربرد دستبند بیمار

چاپ رول

شناسایی بیماران

 فروشگاه لیبل چاپی

فروشگاه لیبل خام

لیبل میوه

فروشگاه دستبند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *