مقاله لیبل پشت چسب دار خام

مقاله لیبل پشت چسب دار خام  برچسب چسب یا برچسب چسبنده یک تکه کاغذ کوچک است که برای چسباندن به هر سطحی طراحی شده است،

معمولاً با برداشتن لایه ای از چسب در جلو یا پشت برچسب.

واژه چسب به یک ماده چسبنده اطلاق می شود، در حالی که چیزی که خود چسب است به این معنی است که بدون خیس شدن یا چسباندن به محصول می چسبد.

یکی از آشناترین انواع برچسب های چسب، تمبر پستی است که در دهه 1840 در بریتانیا توسعه یافت و در همان دهه در ایالات متحده رایج شد. با این حال، تا سال 1935،

زمانی که R. Stanton Avery ماشینی را برای تولید برچسب‌های خود چسب اختراع کرد. با گذشت زمان، اختراع Avery توسعه هجده حق ثبت اختراع اصلی را تحریک کرد و

روشی را که تولیدکنندگان و برندها اطلاعات مربوط به محصولات خود را تبلیغ می کردند، متحول کرد.

ماشین‌هایی که Avery پیشگام بود از یک فرآیند برش قالب استفاده می‌کردند که به کاغذ اجازه می‌داد تا به شکلی تکراری و خاص، معمولاً مستطیل یا مربع، برش داده شود.

در دهه 1960، نوآوری‌های بیشتر، افزایش تقاضا و انواع جدیدی از چسب‌ها تولید شد و برچسب‌های خودچسب در مقیاس وسیع در بازارهای جهانی تولید شدند.

در دهه 1970، برچسب‌ها و برچسب‌های خودچسب به محصولات رایج تبدیل شدند و به شکل برچسب‌های ماشین، برچسب سپر و اقلام قابل جمع‌آوری رایج شدند.

یک ورق حاوی برچسب های چسبنده

سه طبقه بندی اصلی برای چسب های برچسب وجود دارد که عبارتند از: دائمی، قابل جابجایی، و قابل جابجایی. هر کدام از تغییرات ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند.

استحکام باند هر نوع چسب از یک اتصال قوی که دائمی است تا یک باند انعطاف پذیر که می تواند تغییر مکان داده یا به طور کامل حذف شود متغیر است.

رشد، تنوع و محبوبیت برچسب های خود چسب تا به امروز ادامه یافته است. پیشرفت در فناوری و تقاضا برای محصولات همه کاره منجر به استفاده از مواد نوآورانه تر برای

ایجاد پیوندهای پویاتر شده است که مخصوص محیطی است که در آن مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مشابه، در حال حاضر مواد مختلفی وجود دارد

که برای ایجاد چهره استفاده می شود. مواد یا جلوی برچسب ها. این محصولات عبارتند از پلی پروپیلن، پلی استر، وینیل و . برچسب‌های چسب اکنون ممکن است

به صورت جداگانه یا به صورت ورقه‌ای تولید شوند، که در این صورت معمولاً با سوراخ یا رولت جدا می‌شوند، به جداسازی تمبر پستی مراجعه کنید.

برای بهبود این فرآیند از فناوری چاپ دیجیتال نیز استفاده می شود.

چاپ انوع لیبلآشنا برچسب

این چاپ نوآورانه امکان سفارشی سازی و چاپ بر اساس تقاضا را فراهم می کند و ظرفیت کاهش هزینه ها

را برای تولید کنندگان در سراسر جهان دارد. مقاله اخیر نشان می‌دهد که افزایش آگاهی مصرف‌کننده همراه با پیشرفت‌های فناوری منجر به آینده‌ای قوی برای برچسب‌های چسب می‌شود.

این مفهوم از آن زمان به حوزه های مختلفی گسترش یافته است:

در پست: آداب پست هوایی، برچسب های خیریه، برچسب آدرس، برچسب آدرس برگشت، برچسب متر پست، انواع خاصی از برچسب های پستیدر

مورد سایر اشیاء کاغذی: تمبرهای درآمدی،

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *