آشنا برچسب

چاپگر لیبل حرارتی صدفی

حرارت مستقیم فقط برای کاربردهای کوتاه مدت است.قیمت آن کمتر است و به جوهر، تونر یا روبان نیاز ندارد، اما فقط به رنگ سیاه چاپ می شود.

چاپ انتقال حرارتی برای کاربردهای طولانی مدتی است که به کیفیت چاپ بالایی نیاز دارند. چاپ انتقال حرارتی نیاز به روبان دارد و می تواند به صورت رنگی چاپ شود.

بزرگترین تفاوت بین انتقال حرارتی و چاپ حرارتی مستقیم این است که چاپ انتقالی نیاز به روبان دارد در حالی که چاپ حرارتی مستقیم نیازی ندارد.

گرمای کنترل شده جزء اصلی در چاپ حرارتی است. چاپگرهای برچسب بارکد حرارتی با استفاده از حرارت کنترل شده برای اعمال یک تصویر بر روی برچسب کار می کنند.

چاپگرهای لیبل حرارتی، هر دو نوع صنعتی و مینی رومیزی برای چاپ بارکد عالی هستند زیرا تصاویری دقیق و باکیفیت تولید می کنند که دارای وضوح لبه بسیار خوبی هستند.

چاپ شارپ اسکن بارکدها را آسان تر می کند. چاپگرهای حرارتی برای چاپ در فضاهای بسیار تنگ طراحی شده‌اند و هر بار که چاپ می‌کنند، عرض نوار دقیق را تا هزارم اینچ (بعد x) تولید می‌کنند.

با چاپ حرارتی مستقیم، هد چاپ گرما را به برچسب های حرارتی پوشش داده شده اعمال می کند و هنگامی که گرما به مناطق خاصی از برچسب اعمال می شود آنها را تیره می کند.

مصرف جوهر یا تونر صفر است و شما به مواد برچسب حرارتی مستقیم نیاز دارید.

در مقابل، در فرآیند چاپ انتقال حرارتی، هد چاپ روبانی را گرم می‌کند که موم یا رزین را به برچسب‌های کاغذ یا فیلم منتقل می‌کند و لیبل‌ها را به رنگ سیاه یا رنگی چاپ می‌کند.آشنا برچسب

برچسب های حرارتی مستقیم

مواد حرارتی مستقیم دارای یک لایه شیمیایی هستند که بر روی کاغذ یا پایه مصنوعی اعمال می شود که توسط گرما فعال می شود. هنگامی که برچسب از طریق یک چاپگر حرارتی

مستقیم چاپ می شود، عناصر کوچک روی چاپگر گرم می شوند و بخش هایی از لایه شیمیایی را برای ایجاد تصویر مورد نیاز فعال می کنند. مواد حرارتی مستقیم به شما امکان می دهند.

اطلاعات متغیر را روی برچسب های خالی یا از پیش چاپ شده چاپ کنید.

برچسب‌های کاغذی حرارتی مستقیم انتخاب خوبی برای خرده‌فروشی، لجستیک و سایر صنایعی هستند که برچسب پس از اعمال برچسب در معرض حرارت یا رطوبت بالا قرار نمی‌گیرد.

مواد مصنوعی حرارتی مستقیم انتخاب خوبی برای برچسب زدن کارتن و بسته‌های خرده‌فروشی در بخش‌های مواد غذایی سرد و منجمد است که در آن برچسب‌ها در معرض رطوبت زیاد و

حمل و نقل خشن هستند.

ماده حرارتی مستقیم مصنوعی منحصر به فرد ما است که تصویربرداری حرارتی عالی را برای اسکن 100٪ بارکد و کاربرد خودکار با سرعت بالا بسیار عالی ارائه می دهد.

هنگامی که با چسب مخصوص دمای سرد SQR007 ترکیب می شود، راه حل مناسبی برای برچسب زدن محصولات مرطوب و نامنظم است.

درباره برچسب های حرارتی ما بیشتر بدانید.

برچسب های  انتقال حرارتی

مواد انتقال حرارتی به روشی مشابه مواد حرارتی مستقیم عمل می کنند. آنها یک روکش (معمولا مات) دارند که جوهر انتقال شده از یک روبان به برچسب را می پذیرد.

لیبل ها از طریق یک چاپگر انتقال حرارتی چاپ می شوند که در آن، در نقطه سر چاپ، یک لایه روبان در بالای لیبل قرار می گیرد. عناصر هد چاپ گرم می شوند و باعث می شوند.

جوهری که روی روبان قرار دارد به لیبل منتقل شود و تصویر مورد نیاز را ایجاد کند.

یبل امنیتی لیبل شبرنگ  لیبل دی جی کالا   لیبل خرد شونده  لیبل میوه  لیبل آزمایشگاهی  دستبند شناسایی بیمار  لیبل حرارتی لیبل وید  لیبل محصولات غذایی

چاپ لیبل کاغذی  لیبل متالایز   برچسب اسباب بازی  لیبل صدفی   لیبل متال  لیبل کاغذی  لیبل ترانسپارنت  لیبل پشت چسب دار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *