آشنا برچسب

چاپگر لیبل حرفه ای

چاپگر لیبل حرفه ای هنگامی که به دنبال راه هایی برای بهبود هستید، فراموش نکنید که به برچسب های محصول خود توجه بیشتری داشته باشید.

آنها نه تنها برای بازاریابی و قابلیت ردیابی ضروری هستند، بلکه تأثیر زیادی بر کارایی هزینه شما دارند. اگر فکر می کنید بهتر است

برچسب های درخواستی را در خانه چاپ کنید، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا پنج دلیل خوب وجود دارد که چرا سرمایه گذاری

در یک چاپگر لیبل حرفه ای یا یک سیستم چاپ و اعمال می تواند برای شما مفید باشد!کاهش هزینه برای هر برچسبدر بسیاری از صنایع،

روند تولید به سمت دسته‌های کوچک‌تر است، به‌ویژه زمانی که محصولات می‌توانند شخصی‌سازی شوند، فصلی تغییر کنند یا محدود باشند.

با این حال، سفارش چند صد برچسب معمولاً به طور نامتناسبی گرانتر از سفارش مقادیر بیشتر است.

علاوه بر این، اکثر تولیدکنندگان لیبل دارای حداقل مقدار خرید هستند.

آشنا برچسب

در نهایت، یا هزینه کمتری می پردازید، یا هزینه ذخیره سازی اضافی دارید یا بیشتر از آنچه نیاز دارید تولید می کنید.

هیچ کدام از اینها بسیار کارآمد نیست، چه رسد به پایداری. با چاپگر لیبل خود، می‌توانید به تعداد و یا تعداد لیبل‌هایی که نیاز دارید تولید کنید.

حتی با یک چاپگر، صدها برچسب رنگی باکیفیت در روز به راحتی قابل چاپ هستند. بازگشت سرمایه به سرعت پس از چند دسته به دست می آید.

چاپ لیبل پزشکی

2. در دسترس بودن بهتر برچسب هاتصور کنید که در اواسط تولید هستید و برچسب ها تمام شده است.

از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد، به خصوص برای استارتاپ ها و شرکت های کوچک. تعطیلی تولید می تواند واقعاً به کسب و کار شما آسیب برساند.

بدون برچسب، بدون فروش! ممکن است چندین روز طول بکشد تا چاپخانه‌ها مواد بیشتری را تحویل دهند. هزینه های اضافی برای تحویل سریع وجود دارد.

ناگفته نماند کار و هزینه اضافی برای مدیریت ارتباط با مشتریاینجاست که یک چاپگر لیبل دوباره امتیاز می گیرد: هر تعداد برچسب را که نیاز دارید و

هر زمان که نیاز دارید چاپ کنید. حتی می‌توانید برچسب‌های چاپ شده خود را روی یک رول جمع‌آوری کنید تا بعداً روی لیبل‌ساز خودکار استفاده کنید.

3. برای تغییرات انعطاف پذیر می مانیدبه تازگی هزاران برچسب از پیش چاپ شده به شما تحویل داده شده است و بعد این اتفاق می افتد:

تغییر دستور غذا در لحظه آخر؟ یک تغییر نام تجاری ناگهانی ضروری؟ خطای تایپ خیلی دیر متوجه شد؟ شما باور نمی کنید که چند برچسب استفاده نشده در

سطل زباله به پایان می رسد. همانطور که اگر این به اندازه کافی خسته کننده نبود، پس از آن با فشار زمانی بیشتر و هزینه های اضافی

دستبند شناسایی بیمار

برای برچسب های جدید مواجه می شوید. با چاپگر لیبل رنگی مانند Epson C7500، می‌توانید فوراً به نیازهای متغیر واکنش نشان دهید.

فقط فایل طراحی برچسب را تطبیق دهید، به صورت PDF ذخیره کنید و آن را در چاپگر آپلود کنید. برچسب های جدید در کمترین زمان چاپ می شوند.

تولید شما می تواند ادامه یابد! 4. می توانید طرح های لیبل خود را آزمایش کنیدپیدا کردن طرح لیبل عالی مستلزم آزمایش و طراحی مجدد زیادی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *