آشنا برچسب

چاپ لیبل ضد آب

چاپ لیبل ضد آب از آنجا که برچسب های حساس به فشار باید روی سطوح صاف اعمال شوند، برای هر نوع بسته بندی کار نمی کنند.

چگونه ماشین های حساس به فشار برچسب ها را اعمال می کنند.

ماشین های برچسب زنی حساس به فشار می توانند برچسب ها را به سه روش اصلی اعمال کنند: ضربه زدن / ضربه زدن، ضربه هوا و ادغام.

فرآیند ضربه زدن/ ضربه زدن، برچسبی را بر روی یک پد تثبیت کننده توزیع می کند، که از فشار هوای منفی برای نگه داشتن برچسب در جای خود استفاده می کند.

سپس یک جت هوای قوی برچسب را روی محصول فشار داد و به برچسب اجازه چسباند.

دستگاه های دمنده هوا به سادگی از یک جت هوا برای فشار دادن برچسب روی ظرف استفاده می کنند. به محض اینکه ظرف در جای خود قرار گرفت، برچسب روی آن اعمال می شود.

اعمال کننده های ادغام همزمان برچسب را روی ظرف پاک می کنند. این امر مستلزم آن است که نوار نقاله و اپلیکاتور دقیقاً با سرعت یکسان کار کنند.

مناسب برای کاربردهای برچسب فاز مایع نیتروژن – برودتی، این برچسب وینیل بدون فتالات ضد آب دارای ترکیب شیمیایی خاصی است. وقتی روی مواد چاپ می‌کنید، می‌توان

برچسب را زیر آب

گذاشت و بدون لکه مالیدن مالش داد. می توان آن را در چاپگرهای لیزری سیاه و سفید رومیزی یا رنگی چاپ کرد و چسب اکریلیک شفاف روی بسیاری از سطوح دائمی است.آشنا برچسب

حداقل دمای کاربرد 10 درجه فارنهایت و محدوده دمای سرویس 40- درجه فارنهایت یا کمتر تا بیش از 300 درجه فارنهایت

(محدود به دمای ذوب درجه فارنهایت – 446 درجه فارنهایت) دارد که آن را برای سرما بسیار متنوع می کند.

یا استفاده از محیط گرم، مانند اتاق گرما یا انبار یخچال. این ماده مطابق با RoHS است و هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه حاوی DEHP است وجود ندارد.

102600 برای درام های شیمیایی و سایر کاربردها در محیط های خشن طراحی شده است و می توان آن را بر روی طیف گسترده ای از سطوح مرطوب یا خشک اعمال کرد.

این ماده برچسب همچنین در کاربردهای ویژه برچسب برودتی تا دمای 80- تا 196- درجه سانتیگراد در کاربردهای فاز مایع نیتروژن توسط مشتریان ما استفاده شده است.

این تا فاز مایع نیتروژن تا 196- درجه سانتیگراد آزمایش شده است و گزارش شده است که کار می کند. از آنجایی که این آزمایش در کنترل ما انجام نشده است،

از شما می‌خواهیم که خودتان آن را آزمایش کنید تا مشخص کنید آیا برای کاربردهای دمای بسیار پایین شما کار می‌کند یا خیر.

نمونه مواد رایگان در صورت درخواست در دسترس است دائمی است .

انواع مختلف لیبل های خود چسب

برچسب های خود چسب معمولاً در دو نوع مختلف وجود دارند: دائمی و قابل جابجایی. برچسب های قابل جدا شدن را می توان به راحتی بدون باقی ماندن آثار یا آسیب

به سطح جدا کرد. آنها معمولاً زمانی استفاده می شوند که فقط به یک برچسب موقت نیاز است، مانند برچسب های قیمت گذاری، برچسب های تبلیغاتی یا سیستم های سازمانی موقت.

از سوی دیگر، برچسب های دائمی به گونه ای طراحی شده اند که برای مدت طولانی دوام بیاورند. پس از اعمال، این برچسب های خود چسب یک پیوند قوی با سطح ایجاد می کنند.

آنها را می توان برداشت، اما حذف معمولاً به برچسب یا سطح آسیب می رساند. برچسب‌های دائمی معمولاً در برچسب‌گذاری، برندسازی و اهداف شناسایی محصولات استفاده می‌شوند.

دستبند شناسایی بیمار   لیبل آزمایشگاهی   میوه    خرده شونده    دیجی کالا   شبرنگ   امنیتی

 صدفی   متال چاپ برچسب انرژی  برچسب اسباب بازی  برچسب محصولات لبنی   لیبل شامپو   برچسب شامپو  لیبل محصولات غذایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *